Skocz do zawartości

Nowy kącik - pytanie technicze do Panów M


skrot

Rekomendowane odpowiedzi

> Rozumiem, że kącik "Hyundai & Kia & marki pokrewne" jest kącikiem technicznym o tematyce

> motoryzacyjnej Więc moje pytanie brzmi, dlaczego nie działa na nim licznik wiadomości, he...

Gdyz poniewaz to nowy kacik i pewnie ebdzie duzo pitolenia na poczatku. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że kącik "Hyundai & Kia & marki pokrewne" jest kącikiem technicznym o tematyce

> motoryzacyjnej Więc moje pytanie brzmi, dlaczego nie działa na nim licznik wiadomości, he...

Jak się rozkręcimy w stronę przeważająco - techniczną, to liczniki ruszą ok.gif Na razie musimy wspólnie zapracować na ową "techniczność" kącika ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedna techniczna sprawa zlosnik.gif Wiem, wiem... To pierwszy dzień nowego kącika, a ja już marudzę, ale... skromny.gif Chodzi mi o nazwę kącika, "Hyundai & Kia & marki pokrewne" brzmi jakoś tak nijako... sick.gif Może dać w nazwie wszystkie 4 marki "Hyundai & Kia & SsangYong & Samsung", wygląda wg mnie lepiej... hmm.gif No chyba, że się nie zmieści... zlosnik.gif Albo po prostu "Koreańskie"... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jeszcze jedna techniczna sprawa Wiem, wiem... To pierwszy dzień nowego kącika,

drugi skromny.gif

> a ja już

> marudzę, ale... Chodzi mi o nazwę kącika, "Hyundai & Kia & marki pokrewne" brzmi

> jakoś tak nijako... Może dać w nazwie wszystkie 4 marki "Hyundai & Kia & SsangYong

> & Samsung", wygląda wg mnie lepiej... No chyba, że się nie zmieści...

było to rozpatrywane palacz.gif

> Albo po prostu

> "Koreańskie"...

nie dlatego że będziemy tu mieli wtedy połączony kacik Matiza Nubiry Lanosa itp

a tu chodzi o specjalizację zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jeszcze jedna techniczna sprawa Wiem, wiem... To pierwszy dzień nowego kącika, a ja już

> marudzę, ale... Chodzi mi o nazwę kącika, "Hyundai & Kia & marki pokrewne" brzmi

> jakoś tak nijako... Może dać w nazwie wszystkie 4 marki "Hyundai & Kia & SsangYong

> & Samsung", wygląda wg mnie lepiej... No chyba, że się nie zmieści... Albo po prostu

> "Koreańskie"...

A samsung dlaczego...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kluczyk do Hyundai'a w pudełku, zawsze rozłożony, bo od składania i rozkładania się psuje

Bez przesady - to nie Fiat, żeby się psuł (sorry - ulegał naturalnemu zużyciu spowodowanemu nadmierną i niewłaściwą eksploatacją) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez przesady - to nie Fiat, żeby się psuł (sorry - ulegał naturalnemu zużyciu spowodowanemu

> nadmierną i niewłaściwą eksploatacją)

oj, mylisz się. zlosnik.gif Kluczyk do I30 samoczynnie rozleciał się podczas rozkładania zlosnik.gif Na szczęście został naprawiony na gwarancji. Na nieszczęście rozleciał się tak, że właściciel nie znalazł modułu immo i defacto była to usterka unieruchamiająca samochód.

W każdym razie teraz kluczyk składany jest tylko na specjalne okazje hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> drugi

Przegapiłem... blush.gif

> było to rozpatrywane

Zawsze można rozpatrzyć raz jeszcze... zlosnik.gif

> nie dlatego że będziemy tu mieli wtedy połączony kacik Matiza Nubiry Lanosa itp a tu chodzi o specjalizację

Fakt, o tym nie pomyślałem... skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.