Skocz do zawartości

Kilka rzeczy o astrze.


vendorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu (bedzie z rok, albo i krócej), pytałem się eFke w dieslu i z klimą, ogólnie padły słowa, że się nie da bo nie ma miejsca, a tu: KLIK

No i druga sprawa, pierwszy raz się spotkałem z taką atrapą, gdzie to można dostać dla wersji poliftowej:

285912164-C22747189_1.jpg

Czekam na informacje i komentarze.

PZDR VEN

post-53807-14352516191514_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jakiś czas temu (bedzie z rok, albo i krócej), pytałem się eFke w dieslu i z klimą, ogólnie

> padły słowa, że się nie da bo nie ma miejsca, a tu: KLIK

> No i druga sprawa, pierwszy raz się spotkałem z taką atrapą, gdzie to można dostać dla wersji

> poliftowej:

> Czekam na informacje i komentarze.

> PZDR VEN

Jakiś zamiennik specjalnie do tych światełek hmm.gif

Może nawet producent miał toto w katalogu akcesoriów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym powiedział, że nie było, pewnie swego czasu (w latach produkcji f-ki) było to dostępne

hm... hmm.gifcfaniaczek.gif

A jak wygląda strona prawna takich halogenów??

Moja atrapa akuratnie ma połamane zaczepy i chodzi mi szatański pomysł po głowie.

Jeżeli względy prawne (przepisy RD) nie zabronią, to...

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hm...

> A jak wygląda strona prawna takich halogenów??

> Moja atrapa akuratnie ma połamane zaczepy i chodzi mi szatański pomysł po głowie.

> Jeżeli względy prawne (przepisy RD) nie zabronią, to...

> PZDR VEN

Wiesz co, widziałem takie cudo w starym katalogu akcesoriów do Kadetta E old.gif i tam miały niby być zamontowane światła dalekosiężne ok.gif

Edit: też pomyślałem, że to może być rzeźba, ale przemty widział takich kilka więc to musi być jakiś zamiennik jak nie producenta to może dostawcy akcesoriów - Hella alboco niewiem.gif

Edit 2: Pacz allegro zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś zamiennik jak nie producenta to może dostawcy akcesoriów - Hella alboco

Bardziej kombinuje aby może, samemu przygotować taką ramkę.

Potrzebne akcesoria to ramka, halogeny trochę włókna, żywica, trochę szpachli, potem lakierowanko i jak to się mówi włala.

Edyta:

O masz, ja przeglądałem i nie znalazłem, tylko problemik taki, że do wersji przed liftowej.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jakiś czas temu (bedzie z rok, albo i krócej), pytałem się eFke w dieslu i z klimą, ogólnie

> padły słowa, że się nie da bo nie ma miejsca.

Klamczuchujesz, smile.gif nawet jeden z kolegow na forum ma astre z silnikiem diesla GM i klimatyzacja, z tego co pamietam to pisalem w tym temacie na temat silnika isuzu. Bywaly takie astry, ale biale kruki szczegolnie z silnikiem isuzu. BTW ostatnio spotkalem astre silnik diesla wolnossacy, wersja wyposazeniowa full bida a miala spryskiwacze reflektorów. Do tej pory uwazalem ze tylko lepiej wyposazone astry mialy spryskiwacze reflektorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.