Skocz do zawartości

[L] Montaż CB-Radia na stałe - kwestia zasilania.


GoLLaB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni montuje cb-radio na stałe (po pół godzinki po pracy). Nabyłem lafayette venus + sirio omega 27. Już pociągnąłem sobie kabel od anteny do bagażnika (tam jest rozłączana antena - można ją wykręcić i wyciągnąć) no i dociągam teraz do radia zasilanie. Kabel już spod siedzenia wylądował za osłoną (plastikiem) po lewej stronie po stronie kierowcy (poniżej słupka i konsoli - zaraz przy pedale sprzęgła). Planowo kabel od zasilania miał iść do zapalniczki, ale zauważyłem duży punkt zasilający właśnie we wskazanym miejscu. Zastanawia mnie teraz, czy bez obaw mogę się gdzieś tam podłączyć i nie spowoduje to jakichś problemów z czymś innym w samochodzie? Najbardziej zależałoby mi, aby radio było zasilane z pozycji kluczyka ACC (że w razie zapomnienia żeby się wyłączyło po przekręceniu kluczyka). Czy będzie tam taka możliwość, orientuje się ktoś?

Ja już jestem w trakcie załatwiania miernika, ale może ktoś mnie naprowadzi, albo odradzi to miejsce jako zły wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.