Skocz do zawartości

Vectra B jaki silnik pod gaz


kiedrus93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupic Vectre B sedan lub hatchback w gazie i zastanawiam sie nad 1.6 16V lub 1.8 16 V. Gaz oczywiscie sekwencja. I zastanawia mnie jak gaz z takimi silnikami sie zachowuje i czy te silniki daja rade z ta buda bo Viki troche waży. Z góry dzieki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> tylko 2,5

> bedziesz mial przynajmniej troche radosci z jazdy

Szczerze polecam 2,0, posiadam takową Vici z sekwencją BRC na na pełnym zbiorniku ( około 38l) spokojnie 350 km robię i się przyzwoicie zbiera. Nie odczuwam różnicy jazdy na benzynie czy na gazie smile.gif

v6 bym odradzał pod gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam zamiar kupic Vectre B sedan lub hatchback w gazie i zastanawiam sie nad 1.6 16V lub 1.8

> 16 V. Gaz oczywiscie sekwencja. I zastanawia mnie jak gaz z takimi silnikami sie zachowuje i

> czy te silniki daja rade z ta buda bo Viki troche waży. Z góry dzieki za pomoc;)

u nas w rodzinie byly Vectry z silnikami 1,6, 1,8 - 116km, oraz 2,0. Wszystkie sa zagazowane, problemow nie ma, standardowe wymiany. No moze w 1,8 czestsze bo wieksze ma naloty, i tu ciekawostka, gaz zalozony przy 205tkm, teraz jezdzi nia szwagier i ma okolo 350tkm.Tesc ma zalozony w 2,0 i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.