Skocz do zawartości

Trzecie światło stopu


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekipe. Spaliła mi się jedna żaróweczka (?) w 3-cim świetle stopu. Wiecie może co mam kupić i jak się dostać do tego światła w HB?

Nie mogę znaleźć mojej instrukcji więc będę bardzo dźwięczny za wskazówki.

Pozdr ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ekipe. Spaliła mi się jedna żaróweczka (?) w 3-cim świetle stopu. Wiecie może co mam kupić i

> jak się dostać do tego światła w HB?

> Nie mogę znaleźć mojej instrukcji więc będę bardzo dźwięczny za wskazówki.

> Pozdr

Wymiana żarówek (hatchback)

1. Otworzyć klapę tylną.

2. Podważyć pokrywę i wykręcić dwie

śruby.

3. Zdjąć oprawkę żarówki z obudowy

lampy.

4. Jednym ruchem wyciągnąć żarówkę

z oprawki.

5. Włożyć odpowiednią żarówkę zamienną

w oprawkę. Patrz hasło indeksu

„PARAMETRY ŻARÓWEK”.

6. Założyć obudowę lampy i osłony

w odwrotnej kolejności.

O le dobrze pamietam to siedzi 5szt. W5W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info smile.gif Ale jak się okazało robi się to gołymi rękami. Ciągnie się za plastikową szarą obudowę i wyskakuje z zaczepów w drzwiach elegancko. Później po prostu wypina z zaczepów listwe z żarówkami i wymienia po kolei. Po kolei czyli od razu wszystkie. Do takiego wniosku się dochodzi jak się je zobaczy na zdjęciu shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za info Ale jak się okazało robi się to gołymi rękami. Ciągnie się za plastikową szarą

> obudowę i wyskakuje z zaczepów w drzwiach elegancko. Później po prostu wypina z zaczepów

> listwe z żarówkami i wymienia po kolei. Po kolei czyli od razu wszystkie. Do takiego wniosku

> się dochodzi jak się je zobaczy na zdjęciu

Powiem Ci, ze wymienialem je raz, ale w zab nie pamietalem jak to zrobilem, to wkleilem pomoc z instrukcji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za często hamujesz skoro tak przepalasz żarówki

Niestety ale auto jeździło najpierw głównie po Poznaniu a teraz głównie po Wrocławiu więc właściwie noga jest częściej na hamulcu niż na gazie... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.