Skocz do zawartości

Przetwornica


vovlo398

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam. Mam pytanko jak najlepiej zastosowac przetwornice na 230volt tak aby laptop swobodnie

> smigal. Najlepiej zeby byla z 12 v i z 24v

tez szukam i w zasadzie niewiem co wybrac poza tym ze przetwornica MUSI miec rzeczywisty SINUS bo innaczej niektore laptopy moga nie dzialac i mozna popsuc zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam pytanko jak najlepiej zastosowac przetwornice na 230volt tak aby laptop swobodnie

> smigal. Najlepiej zeby byla z 12 v i z 24v

A jaki jest sens z 12 czy 24V przetwarzać napięcie na 230V zmienne i z powrotem na 19V jak można kupić samochodowy zasilacz do laptopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki jest sens z 12 czy 24V przetwarzać napięcie na 230V zmienne i z powrotem na 19V jak można

> kupić samochodowy zasilacz do laptopa?

ja lapka karmię właśnie takim zasilaczem. kupiłem na alle od jakiegoś sprawdzonego uzytkownika (już nie pamiętam nicku). zbija z 24 do 18 volt i jest si.

przetwornicę mam awaryjnie, jakby nie trafiło się 12v w samochodzie (na zasilanie nawigacji, telefonów etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.