Skocz do zawartości

Vectra C- pomoc w wyborze


krecha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu VC, silnik benzynowy, najlepiej 2,0T ale tych niestety mało, ewentualnie 2,2. Znalazłem kilka ofert i proszę żebyście rzucili okiem czy coś w nich mocno podpada, bo kawałek drogi mam a gnać żeby obejrzeć padlinę bym nie chciał.

Numer 1 - 2,0T mój faworyt wink.gif

Numer 2 - 2,2 z gazem Nie trąca drutem ta instalacja? do tego jakas lakierowana wstawka kierownicy i radio na wierzchu confused.gif

Numer 3 - 2,2 z gazem

Numer 4 -2,2

Numer 5 - 2,2

Będę wdzięczny za wszelki sugestie, głównie do tej 2,0T 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na autka z motorem 2.2 które są sprowadzone i nie opłacone, a jeśli są już opłacone to sprawdz dokładnie dokumenty pod względem opłat celnych.

Obecnie obowiązują dwie stawki akcyzy na sprowadzane samochody:

- 3.1 proc. dla pojazdów z silnikiem o pojemności skokowej do 2000 ccm

- 18.6 proc. dla pojazdów z silnikiem o pojemności skokowej powyżej 2000 ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uważaj na autka z motorem 2.2 które są sprowadzone i nie opłacone, a jeśli są już opłacone to

> sprawdz dokładnie dokumenty pod względem opłat celnych.

> Obecnie obowiązują dwie stawki akcyzy na sprowadzane samochody:

> - 3.1 proc. dla pojazdów z silnikiem o pojemności skokowej do 2000 ccm

> - 18.6 proc. dla pojazdów z silnikiem o pojemności skokowej powyżej 2000 ccm.

Dzięki za trafna uwagę ok.gif Będę się starał szukać opłaconego a najlepiej już zarejstrowanego 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczytaj co robili handlarze w oplach z silnikami 2.0 i 2.2 diesel jakiś tekst

No niezłe wałki, na szczęście nie szukam diesla a z benzynowymi chyba nie ma takich jaj, ale będę mial na uwadze, szczególnie kwotę zapłaconej akcyzy od 2,2 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę wdzięczny za wszelki sugestie, głównie do tej 2,0T

Nikt nic nie pomoże? Jak wyglądają koszty napraw w przypadku takiej 2,0T? Chodzi mi głownie o koszt sprzęgła z kołem dwumasowym i turbiny? Nie ma problemu z dostępnością części poza aso i jak z cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik montowano też w Saabie

> Czytamy:

> 1 - jakiś tekst

> 2 - jakiś tekst

Czyli problemu z napinaczami podobnie jak w 2,2. A co powiesz o tej vectrze 2,0T z ogłoszenia? Wiem że ze zdjęcia wiele się nie wyczyta ale może chociaż coś. Jakie tam turbiny siedzą? Jak z trwałością i ewentualna wymiana czy regeneracją? Nie ma tam czegoś nietypowego? Jaki jest koszt wymiany dwumasowego koła i jaka jest jego trwałość? 2,2 chyba tez ma DKZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli problemu z napinaczami podobnie jak w 2,2. A co powiesz o tej vectrze 2,0T z ogłoszenia? Wiem

> że ze zdjęcia wiele się nie wyczyta ale może chociaż coś. Jakie tam turbiny siedzą? Jak z

> trwałością i ewentualna wymiana czy regeneracją? Nie ma tam czegoś nietypowego? Jaki jest

> koszt wymiany dwumasowego koła i jaka jest jego trwałość? 2,2 chyba tez ma DKZ?

Co do tej 2.0T z ogłoszenia, trzeba przyjrzeć się przodowi (popatrz na ramki halogenów - prawa wygląda jakby była od Signum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do tej 2.0T z ogłoszenia, trzeba przyjrzeć się przodowi (popatrz na ramki halogenów - prawa

> wygląda jakby była od Signum).

Signum ma chyba pojedynczą chromowaną, tu wydaje mi się że światło tak pada że wygląda na srebrną. Aczkolwiek błotnik prawy przód był raczej robiony, odcień wygląda na minimalnie inny i jak się przyjrzeć pod maską to inne otwory technologiczne i przetłoczenia na błotniku- możliwe że założony jakiś zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.