Skocz do zawartości

Astra G - 3 pytanka


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już po wymianie wszelkich filtrów, olejów, rozrządu itp. i teraz czas na drobniejsze sprawy. wink.gif

1. Półka tylna nad bagażnikiem - sznureczki są tak rozciągnięte, że półka podnosi się pod bardzo małym kątem i jest niewygodnie cokolwiek włożyć do bagażnika. Jest jakiś bezinwazyjny sposób by sobie z tym poradzić?

2. Dywaniki gumowe - brak - jest trochę tego na alledrogo. Polecicie coś?

3. Opony zimowe - również brak - jaki optymalny profil/szerokość pod felgi 14"?

Dzięki z góry za podpowiedzi. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. sznureczki są tak rozciągnięte,

Jesli dobrze odszukałem, to:

ASO Opla:

Numer katalogowy: 2345820

Nazwa części: TASMA

Cena netto*: 12,20

Cena brutto*: 15,01

Potrzebujesz 2 szt.

wersja Lowcost: zawiąż gumki na supełki, wtedy półka pójdzie w górę...

> 2. Dywaniki gumowe - brak - jest trochę tego na alledrogo. Polecicie coś?

Generalnie NIE polecam "taniocha made in polska rzemiocha", to się później mści.

Polecam i sam posiadam w 2 samochodach dywaniki gumowe z logiem PETEX made in Germany: dobra guma, ładny design, nie ślizgają się po podłodze, dobrze dopasowane. Nie są tanie, kpl. ok. 90-100 zł.

> 3. Opony zimowe - również brak - jaki optymalny profil/szerokość pod felgi 14"?

Tu ci nie podpowiem, mam 15", ale wg katalogu to powinieneś mieć, jak przykazała fabryka:

165/70R14

lub

175/70R14

Oba profile mają swoje wady i zalety, wszystko zależy od tego, po jakim terenie w zimie będziesz jeździł (miasto czarne posolone drogi wysokiej kategorii odśnieżania, czy głównie po ubitym twardym białym śniegu) i w jakim stylu. No i oczywiście koszty: szersza=droższa.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.