Skocz do zawartości

Amortyzatorki tylnie


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kupić? Jakie macie dośwadczenia?

Zauważyłem że są dwururkowe i jednorurkowe- droższe te drugie- czy lepsze?. Oba pasują do bravy? Trzeba zmieniac/doawać spręzyny czy jak w przypadku zmiany z jednorurkowych na dwu

Monroe. kayab?

Tu np coś znalazłem:

klik

Macie coś lepszego do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu np coś znalazłem:

> klik

> Macie coś lepszego do polecenia?

KYB 344115 i Monroe E1163 są godne polecenia. To są dwururowe amorki, Kayaba jest mocna już z natury, Monroe E ma zawór bocznikowy i przy normalnej eksploatacji zachowuje się znośnie, przy nagłych manewrach się usztywnia.

Obecnie mam te KYB na tyle od 70 kkm i są twarde jak beton a na przodzie od 65 kkm mam Monroe E. Na stacji diagnostycznej przody wykazują okolice 84%, tyły 75%.

Z jednorurowych będziesz miał KYB GasAJust, ale po pierwsze cena za szt +80 zł i po drugie będzie BARDZO twardo. Sprężyny zostają seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzilem wlasnie w e-perze - moj amorek ma nr 7777585 czemu odpowiada wg OE Monroe E1163 albo

> 23461,23430 ale nie 42057

> Co daje to E (refleksy) - cena praktycznie podobna?

E w oznaczeniu katalogowym Monroe, to seria Reflex, czyli wspomniany przeze mnie wcześniej zawór bocznikowy. Jedziesz normalnie - amorek pracuje normalnie, jedziesz dynamicznie lub wykonujesz gwałtowny manewr - amorek się utwardza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.