Skocz do zawartości

Schemat podłączenia AUTRONIC AL-604 + przełącznik STAG2-W


matikfm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poszukuje schematu do ww zestawu, na necie niestety nie znalazłem nic, więc może ktoś z forumowiczów posiada takie wykopalisko na dysku. aby było łatwiej dla znalazcy funduje 4 pak. 20.GIF

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, poszukuje schematu do ww zestawu, na necie niestety nie znalazłem nic ...

No nie mów, że nie znalazłeś instrukcji do stag2-w ...

Zasilanie AL604 podłączasz do kabla od elektrozaworów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie znalazłem tego PDFa ze stagiem....

> a czy są jakieś różnice w rozmieszczeniu pinów w porównaniu do AL-700?

AL-604 i AL-700 to zupełnie inne systemy, niezgodne ze sobą pinami ! AL-604 to zwykły "lambda control system", AL-700 to już urządzenie programowalne, z własną centralką. Fakt, że oba urządzenia już trochę leciwe...

AL-604 to prosty, ale skuteczny - moduł sterujący silniczkiem krokowym (attuatorem), pobierający sygnał z sondy lambda, z możliwością podpięcia pod TPS (dla wzbogacenie dawki gazu przy przyspieszaniu). Zawiera emulator lambdy (prostokąt, otwarta pętla, masa). W prostych konstrukcjach mieszalnikowych (jednopunkt) dobrze sobie radził. Regulacja za pomocą oryginalnego 3-diodowego testera AT-600, bądź dowolnego testera sondy lambda (posiada gniazdo diagnostyczne). Brak możliwości podpięcia pod komputer.

Dawno temu miałem punto 1.1 SPI z taką instalką, tak że temat mi trochę znany smile.gif

Jakbyś jeszcze potrzebował to mogę przesłać skan schematu i instrukcji AL-604, czy Stag 2-WR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Jak poprawnie wyregulować sterownik al 604 za pomocą zwykłego testera sondy lambda?

Może to Ci pomoże - patrz załącznik.

PS. Pytanko do znawców - jaka jest właśnie różnica między AL600 i AL604??

PZDR VEN

286367755-285155927-AL_600D.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.