Skocz do zawartości

Stag 300 regulacja


mizaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie jakiegoś manuala do regulacji staga 300, jak ustawić mapy, co się z czym je itd.

(rzuciło mi błędem zbyt bogatej mieszanki, dlatego się za to wziąłem)

Poprawiłem sobie ostatnio mapę gazu bo była rozjechana (zielona w całości sporo nad niebieską) obniżyłem linię mnożnika i się w miarę pokrywają, ale szukałem jakiegoś manuala odnośnie regulacji i kiszka.

A, mój silniczek, to Z18XE, mnożnik początkowo ustawiony mam w okolicach 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Mam pytanie odnośnie jakiegoś manuala do regulacji staga 300, jak ustawić mapy, co się z czym je

> itd.

> (rzuciło mi błędem zbyt bogatej mieszanki, dlatego się za to wziąłem)

> Poprawiłem sobie ostatnio mapę gazu bo była rozjechana (zielona w całości sporo nad niebieską)

> obniżyłem linię mnożnika i się w miarę pokrywają, ale szukałem jakiegoś manuala odnośnie

> regulacji i kiszka.

> A, mój silniczek, to Z18XE, mnożnik początkowo ustawiony mam w okolicach 1.4

ac.com.pl

wszystko znjadziesz czego szukasz

pozniej pytaj jakbys cos nie wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nasunęło mi się kilka pytań

1. mapa gazowa powyżej benzynowej - mieszanka bogata, poniżej uboga? bo różnie ludzie piszą

2. przy regulacji można zmieniać pozycje skrajnych punktów linii mnożnika, czy lepiej ich nie ruszać?

3. czy po zmianach kasować mapę gazu, czy sama się "dostroi" ?

4. czy po zmianie ciśnienia na reduktorze mapa benzynowa pozostaje bez zmian? (myślę że tak, ale wolę zapytać)

Chyba tyle jak na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to nasunęło mi się kilka pytań

> 1. mapa gazowa powyżej benzynowej - mieszanka bogata, poniżej uboga? bo różnie ludzie piszą

mapa gazowa powyzej benzynowej = bogato na gazie

mapa gazowa ponizej benzynowe = ubogo na gazie

> 2. przy regulacji można zmieniać pozycje skrajnych punktów linii mnożnika, czy lepiej ich nie

> ruszać?

mozna ruszac, czasem trzeba

> 3. czy po zmianach kasować mapę gazu, czy sama się "dostroi" ?

sama sie dostroi, ale jak skasujesz to tez sie wiele zlego nie stanie tyle tylko ze bedziesz musial troche pojezdzic znowu zeby zebrac dokladna mape

jezeli masz 300 plusa warto patrzec na mape 3d w jakim stopniu jest zebrana, bo "kreske" bedzisz mial szybko na ekranie ale mapa nie bedzie zebrana w duzym zakresie

> 4. czy po zmianie ciśnienia na reduktorze mapa benzynowa pozostaje bez zmian? (myślę że tak, ale

> wolę zapytać)

> Chyba tyle jak na ten moment.

mape benzynowa zbierasz 1 , pozadnie , zmiana cisnienie nie wplywa na mape benz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.