Skocz do zawartości

Lusterka asferyczne


michals

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej doskwiera mi słaba widoczność w lusterkach pandy, na allego znalazłem szkła sferyczne i asferyczne.

Są to same szkła bez plastików montażowych.

Chciałbym uzyskać jak największe pole widzenia dlatego decydowałbym się na wkłady asferyczne.

Czy ktoś montował już takie szkła, czy warto, czy rzeczywiści zwiększa się pole widzenia?

czy jest możliwość w miarę łatwego odklejenia plastików od szkła i montaż na nowym asferycznym?

i jak się zabrać do demontażu szkła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coraz bardziej doskwiera mi słaba widoczność w lusterkach pandy,

to moze warto w Twoim wypadku pojsc dalej i zapolowac na lusterka "uszy slonia"?

koszt wiadomo ze wiekszy ale masz mniej dlubaniny i przy okazji widok na tylne kola w gratisie wink.gif lub na nadlatujace samoloty - w zaleznosci od ustawienia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze warto w Twoim wypadku pojsc dalej i zapolowac na lusterka "uszy slonia"?

> koszt wiadomo ze wiekszy ale masz mniej dlubaniny i przy okazji widok na tylne kola w gratisie lub

> na nadlatujace samoloty - w zaleznosci od ustawienia

niestety koszty trochę za wysokie smile.gif

w znośnej cenie można znaleźć tylko elektryczne , a nie chce mi się już przerabiać instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze warto w Twoim wypadku pojsc dalej i zapolowac na lusterka "uszy slonia"?

> koszt wiadomo ze wiekszy ale masz mniej dlubaniny i przy okazji widok na tylne kola w gratisie lub

> na nadlatujace samoloty - w zaleznosci od ustawienia

znalazłem niedrogo, może się jednak skuszę.

czy rzeczywiście widoczność jest znacznie lepsza, czy tylko trochę?

głównie chodzi o martwe strefy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem niedrogo, może się jednak skuszę.

> czy rzeczywiście widoczność jest znacznie lepsza, czy tylko trochę?

> głównie chodzi o martwe strefy

wiesz co... dla mnie i te mniejsze byly OK i gdyby nie to ze slubna mnie z tropu zbila to chetnie bym sobie wymienil na te mniejsze wink.gif. Ojczulek znowusz mowi ze w tych wiekszych jest o niebo lepiej niz w tamtych malych

bezapelacyjnie pole widzenia jest wieksze w tych "sloniach"

zawsze jak masz ochote to mozesz podkoczyc do mnie i zerkniesz sobie - to bedzie najbardziej miarodajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po fejsliftingu uznano ze panda - miejskie auto powinna miec lepsze pole widzenia dlatego zalozyli

> nowe lusterka:D aczkolwiek jak dla mnie stare lepsze;)

byc moze opinie klientow tez mialy na to wplyw?

slychac bylo utyskiwania wlascicieli na to ze male lusterka oraz na to ze slupek przyslanial lustro - wiec nie dosyc ze zapakowali takie sloniowate to jeszcze je odsuneli od bryly samochodu.... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.