Skocz do zawartości

Koło zębate wałka rozrządu


sid89

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki, czy jakoś inaczej można to kółko ściągnąć niż tak jak jest napisane w książce? Że jakieś ściągacze trzeba mieć, czy coś w tym stylu? Bez wyjmowania wałka oczywiście... potrzebuje sam uszczelniacz wymienić cfaniaczek.gif

walek.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chłopaki, czy jakoś inaczej można to kółko ściągnąć niż tak jak jest napisane w książce? Że jakieś

> ściągacze trzeba mieć, czy coś w tym stylu? Bez wyjmowania wałka oczywiście... potrzebuje sam

> uszczelniacz wymienić

normalnie. Ja biore klucz i jednym porzadnym pchnieciem odkrecam. A jezeli nie chce po dobroci to albo wyjac i w imadlo albo na sciagnietej pokrywie przelozyc cos przez kolko i niech sie zaprze o glowice, tylko wszystko z glowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chłopaki, czy jakoś inaczej można to kółko ściągnąć niż tak jak jest napisane w książce? Że jakieś

> ściągacze trzeba mieć, czy coś w tym stylu? Bez wyjmowania wałka oczywiście... potrzebuje sam

> uszczelniacz wymienić

Możesz włożyć też pręt, np przedłużkę 1/2 cala przez dziurkę koła, albo złapać wałek kluczem płaskim, jest na to miejsce, tylko nie wiem czy to dobre dla wałka confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie. Ja biore klucz i jednym porzadnym pchnieciem odkrecam. A jezeli nie chce po dobroci to

> albo wyjac i w imadlo albo na sciagnietej pokrywie przelozyc cos przez kolko i niech sie

> zaprze o glowice, tylko wszystko z glowa

a mogę wrzucić bieg i spróbować poluzować śrubę na założonym pasku? i tak będzie od razu wymieniany cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz włożyć też pręt, np przedłużkę 1/2 cala przez dziurkę koła, albo złapać wałek kluczem

> płaskim, jest na to miejsce, tylko nie wiem czy to dobre dla wałka

temu wałkowi i tak chyba nic nie pomoże, 200 pare tys ma przejechane, i pewnie dojeździ do kresu tego silnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.