Skocz do zawartości

Elektryczne Windowsy


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sobie podmienić przyciski od moich windowsów w CC na przełączniki z AUDI ale niestety mam problem , ponieważ pali mi bezpiecznik

może ktoś podpowie co źle robie ? zlosnik.gif lub też może przełączniki od audi nie był podpięte bezpośrednio pod szybę tylko do jakiegoś sterownika ??

popdinam to tak jak na obrazku i NIE nada zlosnik.gif

Po lewej stronie włącznik fiata który mam obecnie podpięty

szybaf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Chciałbym sobie podmienić przyciski od moich windowsów w CC na przełączniki z AUDI ale niestety

> mam problem , ponieważ pali mi bezpiecznik

> może ktoś podpowie co źle robie ? lub też może przełączniki od audi nie był podpięte

> bezpośrednio pod szybę tylko do jakiegoś sterownika ??

> popdinam to tak jak na obrazku i NIE nada

> Po lewej stronie włącznik fiata który mam obecnie podpięty

moze trzeba dac przekaznik. mialem taka sytuacje w pandzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w CC jest przekaźnik od elektrycznych szyb, mieści się pod deską rozdzielczą tuż nad nogami

> pasażera

> Moim zdaniem to ma zwarcie do masy.

nie mam u siebie przekaźnika zlosnik.gif

z 4-5 lat temu wydarłem całą instalacje z starej CROMY , delikatnie poskracałem i włożyłem zlosnik.gif żadnego przekaźnika tam nie było wiec ja u siebie też nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam u siebie przekaźnika

A masz fabryczna instalację? Powinny być tak jak mówiłem pod deską.

Konkretnie to jeden przekaźnik. Może faktycznie spróbuj przerobić instalację na przekaźnik, bo przecież zbyt wielkiej filozofii tam nie ma w tych przełącznikach tak więc dziwna sprawa frown.gif

Zaryzykowałbym z przekaźnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj fabrycznej tam na pewno nie ma zlosnik.gif , jest to najuboższy Young ( deskę już wydzierałem kilkakrotnie i w sumie nic ciekawego nie zauważyłem (typu luźne kable smile.gif )

co do przekaźnika to : jeżdżę autem praktycznie dzień w dzień i jak do tej pory nic się nie stało to raczej już nie będę kombinował

ALE smile.gif jeżeli nowy przełącznik będzie tego wymagał to zrobię przekaźnik nie ma z tym większego problemu smile.gif

> A masz fabryczna instalację? Powinny być tak jak mówiłem pod deską.

> Konkretnie to jeden przekaźnik. Może faktycznie spróbuj przerobić instalację na przekaźnik, bo

> przecież zbyt wielkiej filozofii tam nie ma w tych przełącznikach tak więc dziwna sprawa

> Zaryzykowałbym z przekaźnikiem.

a ogółem się chciałem dowiedziec czy dobrze te piny podpinam , czy moze tam coś pomerdałem :D moze tam gdzie szyby powinno być +12 lub moze dwa plusy i jedna masa i dlatego pali

a pali wtedy jak tylko podepnę + i - do przełącznika a nie jak wcisnę przycisk ,wiec wydaje (ale to tylko wydaje mi się) ze przekaźnik nie ma tu nic do rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że wina leży po stronie podłączenia. Skoro podpinasz plus i minus, a bezpiecznik wybija to znaczy się, że robisz zwarcie. Najłatwiej byłoby wziąć miernik lub lampkę i sprawdzić które styki są zwarte, a które nie. Następnie które są zwarte po naciśnięciu na przycisk, a które nie.

To jest jedyne rozwiązanie które w chwili obecnej przychodzi mi na myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.