Skocz do zawartości

Z czego to i ile może być warte?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w garażu znalazłem takie cuś:

20120802-082241.jpg

Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o worki z cementem tylko to co znajduje się na nich zlosnik.gif

Przypuszczalnie z Dużego Fiata, ale mogę się mylić... wyglądają na nówki sztuki. Ile moge sobie za to wołać? Bo kompletnie nie jest mi do szczęścia potrzebne póki co a szkoda by było gdyby się zmarnowało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio w garażu znalazłem takie cuś:

> Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o worki z cementem tylko to co znajduje się na nich

> Przypuszczalnie z Dużego Fiata, ale mogę się mylić... wyglądają na nówki sztuki. Ile moge sobie za

> to wołać? Bo kompletnie nie jest mi do szczęścia potrzebne póki co a szkoda by było gdyby się

> zmarnowało

wychodzi na to że 125p

warszawa-kierunki-chrom-fiat-125pfso-8TI1MTIwMj_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio w garażu znalazłem takie cuś:

> Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o worki z cementem tylko to co znajduje się na nich

> Przypuszczalnie z Dużego Fiata, ale mogę się mylić... wyglądają na nówki sztuki. Ile moge sobie za

> to wołać? Bo kompletnie nie jest mi do szczęścia potrzebne póki co a szkoda by było gdyby się

> zmarnowało

Skoro bez ramek (chromowanych, bo czarne to żaden rarytas) to może na flaszkę ktoś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.