Skocz do zawartości

Filtr cząstek stałych C-Max


Nubirski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio zawitałem do ASO. Padła mi regulacja świateł. Reflektory opadły na dół. Okazało się, że spięcie na jakiejś wiązce zaistniało i trzy stówki pękły. Ale... Przy okazji konsultant mnie pytał, czy płyn był dolewany do filtra cząstek stałych. Dolanie płynu... Uwaga!!!

600 zł! icon_eek.gif

Wkręca mnie? Czy u mojego przysłowiowego już "Heńka" to zrobię taniej i czy będzie to umiał, czy to jednak jakaś fizyka kwantowa jest???

W ogóle wymiana filtra to trzy i pół tysia... Euro IV cholera... angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 600 zł!

No ale chyba już z płynem, który jest drogi jak cholera. Szwagier ostatnio robił przegląd w swoim FF to mu do przeglądu doszło koło 400-500 złotych za uzupełnienie tego płynu i sam płyn oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie. Ostatnio zawitałem do ASO. Padła mi regulacja świateł. Reflektory opadły na dół. Okazało

> się, że spięcie na jakiejś wiązce zaistniało i trzy stówki pękły. Ale... Przy okazji

> konsultant mnie pytał, czy płyn był dolewany do filtra cząstek stałych. Dolanie płynu...

> Uwaga!!!

> 600 zł!

> Wkręca mnie? Czy u mojego przysłowiowego już "Heńka" to zrobię taniej i czy będzie to umiał, czy to

> jednak jakaś fizyka kwantowa jest???

> W ogóle wymiana filtra to trzy i pół tysia... Euro IV cholera...

Niestety ja zdecydowalem sie wtedy na wyciecie. Bo konsultant powiedzial mi, ze nie dosc ze doleje plynu to pewnie dpf i tak sie niedlugo skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety ja zdecydowalem sie wtedy na wyciecie. Bo konsultant powiedzial mi, ze nie dosc ze doleje

> plynu to pewnie dpf i tak sie niedlugo skonczy.

Wyciąłeś? Ile to kosztowało, jakieś skutki uboczne, czy bezproblemowo? Rozmawiałem przed chwilą z serwisem na Kaliskiej w W-wie. Za 1 500 wywalą to badziewie i założą emulator. A ASO chce 3,5 tysia za wymianę. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciąłeś? Ile to kosztowało, jakieś skutki uboczne, czy bezproblemowo? Rozmawiałem przed chwilą z

> serwisem na Kaliskiej w W-wie. Za 1 500 wywalą to badziewie i założą emulator. A ASO chce 3,5

> tysia za wymianę.

nie zakladaj emulatora no.gifno.gifno.gifczerwona.gifold.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciąłeś? Ile to kosztowało, jakieś skutki uboczne, czy bezproblemowo? Rozmawiałem przed chwilą z

> serwisem na Kaliskiej w W-wie. Za 1 500 wywalą to badziewie i założą emulator. A ASO chce 3,5

> tysia za wymianę.

Ja zaplacilem 1tys zl za wywalenie, ale bez emulatora. tylko ze silnik 2.0.

Po tym zabiegu auto mielismy jeszcze 2 lata i zadnych problemow nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.