Skocz do zawartości

Trzeba mieć fantazję ... dziadku?


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na oto:

Quote:

Alfa Romeo Gulietta 1750 TBi Quadrifoglio Verde z dodatkowym pakietem ospojlerowania (fabrycznym) oraz dodatkami łącznie za 34 tys zł.

Wszystkie akcesoria i dodatki oryginalne i zamontowane w ASO Alfa Romeo.

Samochód z polskiego salonu, pełna dokumentacja, serwisowany w ASO, 1 właściciel, 2 kpl. kluczy.

Samochód kupiony jako nowy w Auto Plus Autoryzowanego Dealera Alfy Romeo .

Auto w idealnym stanie użytkowany jako 3 -ci samochód w rodzinie.

Stan praktycznie jak nowy.

W komplecie m.in. 2 zestawy zawieszenia

Sportowe - oryginalne takie jak w momencie zakupu

Komfortowe - kupione i zamontowane w serwisie Alfy Romeo.

Oryginalny lakier. Samochód bezwypadkowy. Stan idealny.


Ktoś kupuje wersję podrasowaną i ją przerabia na zwykłą, gdzie sens takiego zakupu? screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może montował to sportowe na niedzielne wyścigi?

Miałem swego czasu takiego klienta od 156 V6, który na zimę miął standardowy zawias, a na lato zakładałem mu KONI PRO Kit. I faktycznie zmieniał na zwykłe, ponieważ było za twardo. Było to kilka ładnych lat temu, jak te auta kupowali jeszcze miłośnicy marki, a nie poszukiwacze okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem swego czasu takiego klienta od 156 V6, który na zimę miął standardowy zawias, a na lato

> zakładałem mu KONI PRO Kit. I faktycznie zmieniał na zwykłe, ponieważ było za twardo. Było to

> kilka ładnych lat temu, jak te auta kupowali jeszcze miłośnicy marki, a nie poszukiwacze

> okazji.

ja tak miałem w 155. Dwa komplety amorków i sprężyn. I to jeszcze w zeszłym stuleciu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.