Skocz do zawartości

Prawde mowiac dzis rano napalilem sie na Brere...


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

...w wersji Q4, ale nie jest tania. Z reszta przedni naped + diesel tez nie. sick.gif

Na allegro jest 8 sztuk modelu, z czego 2 w wersji 3.2, wiec Q4 nie jest bialym krukiem.

Czy cena wynika z ogolnie niewielkiej ilosci sprzedanych aut, z napedu 4x4 lub innego powodu?

Brera warta jest swojej ceny? Jezdzi lepiej niz Audi A3 8P 3.2 Quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wikipadia pisze, ze tam jest torsen C, wiec solidne 4x4.

> W czym jest problem. Bardzo pluzy przodem?

Moja 159 2.4 diesel z napędem tylko na przód waży ponad 1700kg.

To ile może ważyć taka Alfa z silnikiem 3.2 i dołożonym napędem na tył? zlosnik.gif

Nie wiem czy Brera jest dużo lżejsza od 159. O ile w ogóle jest lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wikipadia pisze, ze tam jest torsen C, wiec solidne 4x4.

> W czym jest problem. Bardzo pluzy przodem?

159 jest ciężka. lekkosci prowadzenia u niej nie uświadczysz. jeździ w miare szybko, ale czuć że to kloc. do tego spalanie powyżej 20 w mieście i 15 w trasie dopełnia obrazu zniszczenia zlosnik.gif

kiedys, chyba w 2008 tu na kąciku AR dawałem relacje z jazdy 159. poszukaj.

edit: znalazlem KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wikipadia pisze, ze tam jest torsen C, wiec solidne 4x4.

> W czym jest problem. Bardzo pluzy przodem?

To ja napiszę coś od siebie.

Swego czasu jeździłem chwilę S4 B6, może to nie najlepsze porównanie, ale to AUDI wazy prawie 2 tony (bez kilku kg).

W tym samym czasie jeździłem i 159 Q4 i Brerą Q4, i niestety mimo mojej sympatii do AR nie było w nich nic fajnego w porównaniu do AUDI biorąc pod uwagę frajdę z jazdy.

Oczywiście S4, to takie zwykłe A4, jak z TDi, tyle, że z silnikiem V8, a AR, to AR, jedyna w swoim rodzaju. Jeśli jednak szukasz wrażeń z jazdy to polecam 147 GTA. Wiem co piszę, mam obecnie 156 2.4, i to 10v z jakimś tam modem, i uwierzcie mi, 2.4 nawet 210 HP w 159 szału nie robi. 3.2 Q4 robi wrażenie jakby ciągnęła przyczepę z towarem. Żeby nie było, to auto całkiem sprawnie jeździ, tyle, że jest to uzależnione od punktu odniesienia.

Niestety spalanie jak w 4.2 V8, a wrażenia nieco inne.

Pozdrawiam. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.