Skocz do zawartości

crosstourer


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

mialem dzisiaj okazje bryknac sie taka honda i mam miachane uczucia ....

prowadzi sie bardzo latwo i nie czuc tych 280 kg

bardzo wysoko siodlo, mam 184 i musze miec wyprostowane nogi zeby podeprzec sie cala stopa

dzwiek ... wlasciwie to nie ma dzwieku, jak kosiarka

hamulce rewelacja, bardzo mocne i super dozowalne

pozycja ... nie dla mnie, wysoko rece i szeroka fajera ale za to idealnie prowadzi sie na stojaka

zapindala jak dzikie ale ... czegos mu brakuje, taki jakis strasznie ulozony .... i kosztuje koszmarna kase

jednak wole moje 98 kucy w 1250 niz tamte 130 w 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu miałem okazję pyknąć 2 sprzęty :

Triumph Tiger 955i oraz Honda Varadero...

droga przez las, pusto głucho...

Varadero to jest dzik, na parkingu daje w kość wysoki środek ciężkości, ale już w ruchu to mały ogarek, odwinięcie manety to automatyczne zaciskanie się kolan na baku, zakręty bajka...

Dźwięk dostojnej V'ki, i wygoda to to co mi się spodobało od razu.

Triumph chociaż wygląda niepozornie wink.gif (osobiście najbrzydszy motocykl ever) , to ma kopyto niesamowite, nie czuć wogóle jego masy (256kg) poręczny i zwinny, trochę twarde zawieszenie ale to pewnie kwestia modów i było by "miętko"

Hamulce bajeczka, dźwięk paskudny jak by ktoś wsypał garść nakrętek do garów, taki gwizdo-świst śróbkowaty...

Generalnie fajne sprzęty, chociaż może nie na pierwsze moto...

Ja na swoim trampku to mogę pomarzyć o takim przyśpieszeniu i hamulcach... ale nowe doznania jak najbardziej pozytywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem dzisiaj okazje bryknac sie taka honda i mam miachane uczucia ....

> prowadzi sie bardzo latwo i nie czuc tych 280 kg

> bardzo wysoko siodlo, mam 184 i musze miec wyprostowane nogi zeby podeprzec sie cala stopa

> dzwiek ... wlasciwie to nie ma dzwieku, jak kosiarka

> hamulce rewelacja, bardzo mocne i super dozowalne

> pozycja ... nie dla mnie, wysoko rece i szeroka fajera ale za to idealnie prowadzi sie na stojaka

> zapindala jak dzikie ale ... czegos mu brakuje, taki jakis strasznie ulozony .... i kosztuje

> koszmarna kase

> jednak wole moje 98 kucy w 1250 niz tamte 130 w 1200

testowałem to coś na torze w radomiu

miałem podobne odczucia

mam bmw GSA

wszytko mi pasuj,e ale wydaję się że mógł by być mocnejszy (właśnie te 130 koni jak w hondzie)

ale pojeżdziłem i jakoś nie urzekła mnie

a jak się dowiedziałęm, że kosztuje podobnie jak bmw (a bmw w tej cenie ma jakieś dodatkwe duperele), to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> testowałem to coś na torze w radomiu

> miałem podobne odczucia

> mam bmw GSA

> wszytko mi pasuj,e ale wydaję się że mógł by być mocnejszy (właśnie te 130 koni jak w hondzie)

> ale pojeżdziłem i jakoś nie urzekła mnie

> a jak się dowiedziałęm, że kosztuje podobnie jak bmw (a bmw w tej cenie ma jakieś dodatkwe

> duperele), to ...

GS tez tak szarpie i wali walem jak sie powoli toczysz po wybojach? w Hondzie to stukanie walu jest bardzo malo ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GS tez tak szarpie i wali walem jak sie powoli toczysz po wybojach? w Hondzie to stukanie walu jest

> bardzo malo ciekawe

Silnik w GS tak wibruje, ze skutecznie "zaglusza" wszystkie inne szarpniecia zlosnik.gif

Wiem o co Ci chodzi

Przed GS tez mialem suzuki 1250, w porownaniu z GS to jak suszarka do wlosow i motopompa

Ale juz sie przyzwyczailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.