Zawartość dodana przez sajmonGliwice
-
Zwolnienie z akcyzy samochodu kolekcjonerskiego
Czy ktoś z Was przerabiał temat zwolnienia z akcyzy? Mam na oku samochód 30 lat + w oryginale, bez rdzy 3L benzyna u nas nietypowe powiedzmy i to bardzo. Normalnie akcyza wychodzi 18.6 % a po zwolnieniu nie dosyć że 0 i jeszcze VAT 8%...
-
Pierwsze 2 kółka
patrząc na twój wzrost i kwestie turystyczne przejechałbym się na próbę afryką bądź bmw 1150, raz kupisz i nie sprzedasz... Na psie to jedynie się będziesz męczył...
-
Nasze "pierdzidełka"
tu też dobrze wygląda...
-
paciaka dzisiaj zaliczyłem
sky - poprawisz plastyky na "kalu' potem się wymieni... lub obklei "srebrem" dobrze że dało się z tego śmiać - topic z trwogą
-
Stopka centralna
proponuję poszukać schematu... tu gość pokazuje co wyhaczył - może się przyda, https://picasaweb.google.com/118279862021587017253/FreewindStopkaCentralna#5808384146623050434 http://xf650.pl/czeci-i-akcesoria/stopka-centralna/30/ można zawsze zapytać żeby zmierzył
-
lista "francowatych"
Witam... jestem posiadaczem 206 1.4 HDi a jestem z Mysłowic
-
CENY I RODZAJE INSTALACJI, ADRESY, TELEFONY
W Mysłowicach.. dzwoniłem przed chwilą chcą 1200zł ze zbiornikiem w miejsce koła do gaźnika bez katalizatora.. BRC I generacja A firma dobra bo F.H.U. CZAKRAM http://www.czakram.pl/ Jak macie inne propozycje piszcie!!!