Skocz do zawartości

rejestrator trasy omega OM205 - pytanie do posiadających


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

> przyszły mrozy i kamerka zamiast na szybie najczęściej podróżuje pod nogami pasażera

> Nie chce się badziewie 3mać szyby, na ciepłej szybie jest ok ale jak temp spadnie to i kamera spada

> można coś z tym zrobić? (poza przyklejeniem na sztywno )

> na szybie wisi też trzymak samsungowy do telefonu i ten nie ma problemów z odpadaniem

Szyba pod przyssawką, jak i sama przyssawka muszą być idealnie czyste. Najlepiej przeczyścić czymś na bazie alkoholu. Też miałem z tym problem ale już od roku przyssawka trzyma się na swoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Odświeżę temat w nadziei, ze ktoś problem rozwiązał. Czy da się coś zrobić, by kamera nagrywała w pętli 10min? Jak ją zresetuję i sformatuję kartę, to nagrywa jakiś czas w pętli 10 min, po czym zaczyna nagrywać w pętli 2min, mimo iż w menu zaznaczone jest 10 min. Problem występuje dopiero od jakiegoś czasu. Karta od nowości ta sama, więc to też nie wina karty. Pozostałe funkcje rejestratora są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Na necie można znaleźć instrukcję wgrywania oprogramowania do kamery Omega 205 z adnotacją, że robicie to na własne ryzyko. NIE RÓBCIE TEGO! Ja zrobiłem, kamera się zresetowała i ... kaplica. Kontrolki się zapalają, ale wyświetlacz już nie.

Kupiłem kamerkę Tracer Limboo. Skoro wygląda tak samo jak Omega205, to po co przepłacać? Otóż jest po co. Tracer na pierwszy rzut oka wygląda tak samo, ale taki nie jest. Mimo włączonych diod IR, nocą nic nie widać. Zasięg diod to max 2-3min, a poza tym diody "głupieją". Gdy oświetlą coś przed sobą, gasną, po czym zapalają się znów, bo przecież jest ciemni. Widać też, że kamerki mają różne obiektywy.

Z kolei Tracer również nagrywał tylko w pętli 2min! Uszkodzona? Nie! Zajrzałem do instrukcji i jak byk stoi napisane, że przy włączonym wykrywaniu ruchu kamera nagrywa tylko w pętli 2min. Tracer kupiony przez internet, więc odstąpiłem od umowy i bez problemu odzyskałem pieniądze.

Kupiłem ponownie Omegę205. Dzisiaj ją przetestuję i zobaczę, czy problem 2min pętli też występuje w niej po włączeniu wykrywania ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.