Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęciowych....


krzys139

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega prosi mnie abym pojechał z nim dziś pooglądać auto z ogłoszenia

OGŁOSZENIE

Ponieważ tutaj są ludzie, którzy interesują się tematem, czy jest coś widocznego na zdjęciach co świadczy o tym , ze nie warto tracić popołudnia lub coś na co należy zwrócić szczególnie uwagę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ladna, ja specjalista nie jestem, ale raczej do niczego nie mozna sie przyczepic, ewentualnie do

> tego, ze pewnie koles mlody to i deptal pewnie, ale to raczej norma

Pewnie norma zlosnik.gif Ja niestety wyleczyłem sie z diesla i mimo wszystkich wad tego rozwiązania wole benzynę.

Po VINie i informacji z serwisu przebieg jest chyba jednak zbyt mały ale info było szczątkowe bo i serwis był tylko jeden.

Cóż jeżeli takie będą opinie to widać będzie się dziś trzeba popołudniu pogimnastykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale bida srodek, tak jak w e46

> od kiedy byly te 3ki z wyswietlaczem na srodku?

Nie mam pojecia chyba od poczatku, a obecnosc tego wyswietlacza uzalezniona chyba od wyposazenia. Coz poradzic tez uwazam, ze nie powinien sie tak napalac. Ale coz zaslepiony czlowiek i juz nikogo nie slucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od początku, tylko trzeba było zapłacić za iDrive/navi.

I tak szkoda gadać, straciłem tylko popoludnie.

Pojechalismy, bylismy umowieni do ecu project na sprawdzenie auta. Niestety facet zaczal mocno kombinowac i wogole sie nie pojawil. Prawie juz byl na miejscu, zgubil sie a gdy chcielismy po niego podjechac to wylaczyl telefon.

Podziekowania dla milego Pana z ecu project za mila obsluge i chyba skusze sie tam na male mody w aucie jak skonczy sie gwarancja. Niestety auta nie kupilismy a czekalismy na tego skur.... 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.