Skocz do zawartości

sprzengło


krzysiek89

Rekomendowane odpowiedzi

> czesc wszystkim musze sprzengło

Ty sobie kup słownik ortograficzny najsampierw, a dopiero potem kombinuj z samochodami. Chryste panie, przecież każda jakoś nazywająca się przeglądarka podkreśla takie byki...

sprzęgło

No nie mogłem się powstrzymać, ale aż w oczy kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty sobie kup słownik ortograficzny najsampierw, a dopiero potem kombinuj z samochodami. Chryste

> panie, przecież każda jakoś nazywająca się przeglądarka podkreśla takie byki...

> sprzęgło

> No nie mogłem się powstrzymać, ale aż w oczy kole.

A dlaczego ? nie każdy z nas jest poliglotą i włada polszczyzną.Ja czasem SE cos weznę albo SOBIE.Do składania silników nie potrzebny jest słownik ortogeaficzny, każdy BYKI sadzi.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego ? nie każdy z nas jest poliglotą i włada polszczyzną.Ja czasem SE cos weznę albo

> SOBIE.Do składania silników nie potrzebny jest słownik ortogeaficzny, każdy BYKI

> sadzi.POZDRAWIAM

Nie pogrążaj się, bo to nie przystoi poważnym ludziom, żeby własnym językiem nie władać zgodnie z regułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego ? nie każdy z nas jest poliglotą i włada polszczyzną.Ja czasem SE cos weznę albo

> SOBIE.Do składania silników nie potrzebny jest słownik ortogeaficzny, każdy BYKI

> sadzi.POZDRAWIAM

Wtrącę się do rozmowy tylko dlatego, że nie mogę patrzeć jakie błędy ludzie już robią.

Wysil się trochę i użyj głowy podczas pisania a przy okazji oczu, idź na łatwizne i nawet nie znając podstawowych zasad pisowni (dramat) popatrz co Ci przeglądarkowy słownik pokazuje.

Widząc takie tematy nawet nie chcę się ich czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego ? nie każdy z nas jest poliglotą i włada polszczyzną.Ja czasem SE cos weznę albo

> SOBIE.Do składania silników nie potrzebny jest słownik ortogeaficzny, każdy BYKI

> sadzi.POZDRAWIAM

Chodzi o ludzką przyzwoitość, weź wolną chwilą se albo sobie słowniczek i przetrenuj, bo jakbyś nie zauważył, tu nie warsztat, tylko forum, forum polskie, gdzie piszemy w jedynym słusznym języku.

No chyba że nie robisz błędów, to wtedy sory, nie było tematu skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty sobie kup słownik ortograficzny najsampierw, a dopiero potem kombinuj z samochodami. Chryste

> panie, przecież każda jakoś nazywająca się przeglądarka podkreśla takie byki...

> sprzęgło

> No nie mogłem się powstrzymać, ale aż w oczy kole.

Dobrze, że zaczynamy dbać o poprawność, to może Ojcze Dyrektorze, napiszesz, w jakim słowniku znalazłeś słowo " najsampierw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.