Skocz do zawartości

Panda - problem z licznikiem


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój znajomy ma lekki problem

Seryjna Panda rok produkcji 2006 silnik 1.2 w środku też było standard

ALE dostał lub kupił od kogoś licznik tyle że z obrotomierzem - wszystko ok wyją stary włożył nowy , wszystko pasowało tak jak powinno ... tylko jest taki problem ze wszystkie kontrolki świecą :/

coś słyszeliśmy o jakimś "osiowaniu" zegarów ale nie mam pojecia o co chodzi

pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , wszystko pasowało tak jak powinno ... tylko jest taki problem ze wszystkie kontrolki świecą :/

Prawidłowo. wink.gif

> coś słyszeliśmy o jakimś "osiowaniu" zegarów ale nie mam pojecia o co chodzi

> pomoże ktoś ?

Jeśli macie kumate ASO w oklicy, będą wiedzieć co zrobić. Podłaczenie pod kompa, pewnie 100zł wezmę i zrobią jak trzeba.

Najprościej znaleźć jakiegoś użytkownika AK, z laptopem, programem Fiat ECU Scanner (teraz pod nazwą Multiecuscan) i za browara grinser006.gif zlikwiduje choinkę. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rzeszowskim ASO ponoć powiedzieli ze oni mają EXAMINER i tym sie tego nie da zrobić i kazali dokupić jakiś "BODY KOMPUTER" czy cuś smile.gif

hmm o tym ze FES sobie z tym poradzi to nie wiedziałem smile.gif dzięki

> Prawidłowo.

> Jeśli macie kumate ASO w oklicy, będą wiedzieć co zrobić. Podłaczenie pod kompa, pewnie 100zł wezmę

> i zrobią jak trzeba.

> Najprościej znaleźć jakiegoś użytkownika AK, z laptopem, programem Fiat ECU Scanner (teraz pod

> nazwą Multiecuscan) i za browara zlikwiduje choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Rzeszowskim ASO ponoć powiedzieli ze oni mają EXAMINER i tym sie tego nie da zrobić

Dlatego właśnie napisałem KUMATE ASO. wink.gif

> i kazali dokupić jakiś "BODY KOMPUTER" czy cuś

"Body" siedzi w każdej Pandzie. Cholera wie co mieli na myśli.

> hmm o tym ze FES sobie z tym poradzi to nie wiedziałem dzięki

> > nazwą Multiecuscan) i za browara zlikwiduje choinkę.

FES spokojnie daje radę, ale dopiero od którejś wersji, chyba 3.5 albo wyżej. Z likwidacją choinki bawiło się u mnie ASO (Examiner). FES wtedy jeszcze nie miał funkcji osiowania.

Powodzenia, powinno pójść łatwo. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Rzeszowskim ASO ponoć powiedzieli ze oni mają EXAMINER i tym sie tego nie da zrobić i kazali

> dokupić jakiś "BODY KOMPUTER" czy cuś

> hmm o tym ze FES sobie z tym poradzi to nie wiedziałem dzięki

> > nazwą Multiecuscan) i za browara zlikwiduje choinkę.

albo Fes-em albo podjedz do ASO fiata w Jarosławiu i niech zrobią osiowanie licznika - oni wiedza o co chodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.