Skocz do zawartości

Brak połączenia - stag 4


kubussss

Rekomendowane odpowiedzi

> Może kupie sobie nowy kabelek...

A jak problem jest po stronie wiązki wystającej ze Staga? Może spróbuj rzucić na to okiem, bo w takiej sytuacji nowy kabel nic nie da. Miałem tego typu defekt w wariatorze zapłonu (ten sam producent). Jeden z konektorów był bardzo słabo zagnieciony na przewodzie. Skutek był taki że przewód wysunął się z konektora, ale z wtyczki nie wypadł, bo trzymał się na gumowej uszczelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzę wtyczkę. Ale jeśli będzie ok to wina kabla, który moim zdaniem jest słabej jakości. Co

> polecacie nowego? Dobrego...

pełno tego na serwisach aukcyjnych - różne kupowałem i nie było problemów - to jest prosty układ.

Ostatnio, poniewaz kabelek miałem przeciągnięty na stałe i denerwowało mnie to lekko, zmajstrowałem sobie połaczenie po BT. Potrzebna wtyczka do STAGA + modulik BT (koszt około 40PLN). Proste połaczenie 4 przewodów - GND,+5V, TX, RX (w przypadku mojego modułu potrzebny był jeszcze stabilizator napięcia - układ chodzi na 3.3V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Ostatnio, poniewaz kabelek miałem przeciągnięty na stałe i denerwowało mnie to lekko, zmajstrowałem sobie połaczenie po BT. Potrzebna wtyczka do STAGA + modulik BT (koszt około 40PLN)...

40 to spoko cena - daj jakiegoś linka co i gdzie kupić, ewentualnie jak połączyć ...

Chciałem coś takiego używać, ale przy cenie interfejsu staga 200zł odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzę wtyczkę. Ale jeśli będzie ok to wina kabla, który moim zdaniem jest słabej jakości. Co

> polecacie nowego? Dobrego...

Ja zakupiłem na spółę ze śwagrem interfejs od CCY

http://lpg.ccy.com.pl/infusions/twb_shopping_cart/index.php

z 11 złączami - jakakolwiek instalacja - jest do ogarnięcia. Dziś była próba generalna i wszystko poszło według instrukcji smile.gif Z tych 100 zwróciło się więc już 30 gdybym jechał do gaziarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 40 to spoko cena - daj jakiegoś linka co i gdzie kupić, ewentualnie jak połączyć ...

> Chciałem coś takiego używać, ale przy cenie interfejsu staga 200zł odpuściłem.

Ja kupiłem dokładnie takiego klik .

Ważne żeby dało się ustawić prędkość na 9600. Ten tak ma domyslnie. Sa takie, które mają 19200.

On chodzi na 3V3 - trzeba zmniejszyć napięcie. Schemat leży gdzieś na lpgforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.