Skocz do zawartości

Niedawno pytałem o podwójne OC


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się przydarzyła podobna sytuacja zlosnik.gif Dostałem wezwanie do zapłaty zaległego OC za moje E60 które miałem jakiś czas temu. Sprawa o tyle dziwna, że pamiętam dokładnie że wypowiadałem poprzednią umowę oc.

Pojechałem do PZU i okazało się że chodzi o jeszcze jakieś poprzednie OC, widocznie poprzedni właciciel nie wypowiedział swojej poprzedniej umowy.

Pytanie w jaki sposób wezwanie przyszło do mnie i z jakiej racji? Oczywicie już wszystko załatwiłem i nic nie muszę płacić, ale chodzi o sam fakt.

Kogo teraz będą ścigać za tamtą składkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że PZU ma coś popieprzone w swoich bazach ponieważ wypowiedziałem OC u nich z odpowiednim wyprzedzeniem (wystałem się w kolejce w oddziale, mam pieczątkę na kopii) a na stronach UFG widzę ciągle że samochód jest podwójnie ubezpieczony.

Drugi raz nie zamierzam do nich jechać skoro sami swoich interesów nie pilnują. Jak mi będą przysyłać jakieś pisma to je oleję a jak już się wykosztują na jakieś dalsze akcje to wtedy im pokażę kopię wypowiedzenia... w sądzie wink.gif

Przy okazji czy ktoś kto ma samo OC w Liberty może sprawdzić czy widać je na stronie UFG? Bo w przypadku mojego auta niestety go nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

PZU ma niesamowity "burdel" w dokumentacji. Przez ponad 6 miesięcy walczyłem z debilami wmawiającymi mi, że nie zapłaciłem OC za samochody i moto sciana.gif

Dwa razy ksero umowy OC + odcinek potwierdzający wpłatę za dwa auta, trzy razy wysyłałem zeskanowaną umowę + odcinek zapłaty za 2oo.

Jeszcze trochę i by komornik do mnie zapukał, a bank wpisał mnie do BIK-u zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> PZU ma niesamowity "burdel" w dokumentacji. Przez ponad 6 miesięcy walczyłem z debilami

> wmawiającymi mi, że nie zapłaciłem OC za samochody i moto

> Dwa razy ksero umowy OC + odcinek potwierdzający wpłatę za dwa auta, trzy razy wysyłałem

> zeskanowaną umowę + odcinek zapłaty za 2oo.

> Jeszcze trochę i by komornik do mnie zapukał, a bank wpisał mnie do BIK-u

Miałem taksamo. Dopiero interwencje u przłożonego pomogla. Nie pomagało wysyłanie umowy KS i wypowiedzenia OC. Straszny bajzel mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.