Skocz do zawartości

Kurs CPC kompetencji zawodowych przewoznika?


CiniO

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Polsce taki kurs mozna zrobic, najlepiej w Malopolsce?

Ile to trwa i ile kosztuje?

Egzamin z tego co wyczytalem sklada sie z dwoch czesci po 2h. Jedna test wielokrotengo wyboru. Czy jest to cos trudnego, czy po odbutym kursie raczej nie powinno byc problemu ze zdaniem tego?

Czy jesli bede w Polsce przez miesiac na przelomie grudnia i stycznia to jest szansa, ze mi sie to uda zrobic?

Rozumiem, ze takie uprawnienia pozwalaja mi na pracowanie jako manager transportu w calej EU. Dobrze mysle?

Dzieki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja egzamin zdawalem we wrzesniu ponad rok temu, a w grudniu mialy byc jakies zmiany, nie wiem czy zmienilo sie cos w samym egzaminie.(nie ma juz podzialu na krajowke i miedzynarodowke) Ja jako swiezak musialem zdawac 2 egzaminy krajowke i miedzynarodowke)

> Gdzie w Polsce taki kurs mozna zrobic, najlepiej w Malopolsce?

> Ile to trwa i ile kosztuje?

Zalezy od szkoly, czas trwania to okolo 4-5 dni po 10-12 godzin dziennie cena okolo 1500zl

> Egzamin z tego co wyczytalem sklada sie z dwoch czesci po 2h. Jedna test wielokrotengo wyboru.

Druga czesc to bylo zadanie problemowe (liesing /czas pracy kierowcy) zadania proste (3 klasa podstawowki) 1 godzinka na zriobienie, jedyna trudnosc to zadanie musi byc wykonane w 100% inaczej caly egzamin oblany

> Czy jest to cos trudnego, czy po odbutym kursie raczej nie powinno byc problemu ze zdaniem tego?

Teraz jako uczestnik takiego kursu, chyba zakupil bym ksiazke o tej tematyce za okolo 200zł i sadze ze by wystarczylo, na kursie wszystko jest robione po lepkach bo materialu jest ogrom a czasu malo.

> Czy jesli bede w Polsce przez miesiac na przelomie grudnia i stycznia to jest szansa, ze mi sie to

> uda zrobic?

Moze byc ciezko kursy sa zwykle organizowane, raz w miesiacu (zalezy od ilosci chetnych) a na egzamin czeka sie tez okolo 2 tygodni)

> Rozumiem, ze takie uprawnienia pozwalaja mi na pracowanie jako manager transportu w calej EU.

> Dobrze mysle?

> Dzieki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.