Skocz do zawartości

chce kupic lagune 2008r opinie sugestie?


tornados

Rekomendowane odpowiedzi

> http://moto.allegro.pl/ideal-renault-laguna-iii-2-0-dci-150km-2008-hatchb-i2789474235.html

Quote:

Auto od jednego właściciela, zadbane, świeże i pachnące, bardzo czyste.


zlosnik.gif Jasne, 200 kkm, w cztery lata. Jak na Lagunę bida wersja, i taki nalot. To car-audio, które handlarz określa "rewelacyjny system AUDIO CD z mp3" to najtańszy zestaw, montowany w serii. Do Cabasse mu bardzo daleko. grinser006.gif Do tego sprowadzony. Już lepiej niech szuka czegoś polizingowego z polskiej sieci dilerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu dałem namiar bo A4 do Balic ma 20minut jeśli mieszka gdzieś w Katowicach. Może podjechać zobaczyć i pogadać z kolegą wink.gif

Widziałem auta z PL leasingu 80k przelotu i nie mają podejścia do zadbanych z zachodu (200-250k przelotu). W PL ludzie nie szanują wozideł niestety.

Co do wyposażenia to ja się nie znam , ale za taką cenę nie ma się co dziwić , niedawno poszła laguna na full wypasie 2 lata młodsza , ponad 20tys droższa tak więc kto co woli wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ,że handlujesz samochodami ,że stwierdzasz iż to głupota

> W takim razie słabe dojścia na zachodzie masz ,skoro sądzisz inaczej

Nie, nie handluje a w dodatku sprowadzane auta mnie nie interesuja... Za duzo sie tego naogladalem na lawetach grinser006.gif

Auto po przebiegu 250kkm jest juz zwyczajnie mocno zuzyte...

Niezaleznie od tego gdzie te kilometry nakrecilook.gif

I oczywiscie, ze mozna zarznac auto i w 50kkm, ale to nie jest regula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy skąd jest wozik. Po swoim stilo widzę ~73k przelotu głównie miasto ,że przy audi a3 180k przelotu głównie w niemczech to mam mocniej wozik zużyty.

Jeśli ktoś na zachodzie dojeżdża 50-80km do pracy w 1 stronę po autobahnie to mniej zużyje kierę , lewarek , siedzisko od wiercenia w korku niż np ja jadąc w tym samym czasie 10-15km przez miasto żonglując biegami , wciepając co chwilę sprzegło itd.

To jest przecież oczywiste grinser006.gif

Powiem jeszcze ,że rodowici Niemcy (nie turki,afrykanie itp) szanują wozidła i o nie dbają , dlatego nie ma co psioczyć na przeloty , trzeba samochód obadać i samemu stwierdzić.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-navi-ledy-xenon-bango-skora-i2759151290.html <-- niby 183k przelotu a sprzedało się w około 2tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem jeszcze ,że rodowici Niemcy (nie turki,afrykanie itp) szanują wozidła i o nie dbają ,

> dlatego nie ma co psioczyć na przeloty , trzeba samochód obadać i samemu stwierdzić.

Tylko, ze takie auta sa tam drozsze niz u nas...

Wiec sprowadzanie ich z zamiarem dalszego zarobku jest praktycznie niemozliwe grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię , trzeba mieć dobre dojścia wink.gif Na zachodzie serwis i części kosztują fortunę o ubezpieczeniu nie wspomnę.

Wiem bo piszą ludzie z Niemczech,Holandii,Danii,Norwegii,UK w sprawie części i potrafią kupić części gdzie koszt przesyłki jest wyższy aniżeli koszt części.

http://moto.allegro.pl/rezerwacja-laguna-iii-2-0-dci-gt-black-edition-i2639919174.html <-- 134k w 2 lata i też się sprzedało wink.gif

Pozatym te przebiegi u nas są pewne , można szukać gdzie indziej 4 latka z przelotem 80k z zachodu i o ile cena nie będzie wyższa to jakis feler być musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.