Skocz do zawartości

problem z dmuchawą w Toyocie Corooli Verso 2006 r POMOCYYYYY


mech88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie nam taki problem z dmuchawa we wnętrzu że jak niezależnie od ustawionej temperatyry dam siłe nadmuchu na powyżej połowy tych kresek na wyświetlaczu to wentylator sie wyłacza . Auto to klimatronik . żeby sie znów załaczył to trzeba wyłaczyc wentylator i znów właczyć , ale działa tylko do połowy siły nadmuchu . co to może być ?? jeszcze niedawno działał normalnie . ma ktoś może jakiś schemat elektryczny do tego ??

jak tam to jest realizowane te prędkości obrotowe silnika ? jakimiś rezystorami? prosze o Pomoć i wskazówki !! Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Panowie nam taki problem z dmuchawa we wnętrzu że jak niezależnie od ustawionej temperatyry

> dam siłe nadmuchu na powyżej połowy tych kresek na wyświetlaczu to wentylator sie wyłacza .

> Auto to klimatronik . żeby sie znów załaczył to trzeba wyłaczyc wentylator i znów właczyć ,

> ale działa tylko do połowy siły nadmuchu . co to może być ?? jeszcze niedawno działał

> normalnie . ma ktoś może jakiś schemat elektryczny do tego ??

> jak tam to jest realizowane te prędkości obrotowe silnika ? jakimiś rezystorami? prosze o Pomoć i

> wskazówki !! Z góry Dzięki

identyczny objaw mam u siebie, jak już się rozgrzeje, to można kręcić na maksa, jak zimny, daje maks na 3 kreski i dalej się wyłącza. Podobno to kwestia zacierającego się wirnika/silnika - rozebranie i wyczyszczenie podobno pomaga. Jak znajdę chwilę, może między świętami a NR do elektronika i podłubiemy. Temat poruszany na forum corolli kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> identyczny objaw mam u siebie, jak już się rozgrzeje, to można kręcić na maksa, jak zimny, daje

> maks na 3 kreski i dalej się wyłącza. Podobno to kwestia zacierającego się wirnika/silnika -

> rozebranie i wyczyszczenie podobno pomaga. Jak znajdę chwilę, może między świętami a NR do

> elektronika i podłubiemy. Temat poruszany na forum corolli kilkukrotnie.

możesz podrzucić jakiś link bo nie znalazłem tego tematu nic nie znalazłem podobnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.