Skocz do zawartości

Usunięcie hydro z lamp przednich + pytanie o tylne


SantaCB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie!

Mam pytanko, zanabyłem właśnie lampy przednie Depo z regulacją hydro/ręczną. Mam pytanie, czy można jakoś sprytnie cały ten plastik od hydroregulacji wymontować, czy musiałbym to rozciąć na śrubie regulacji? Foto poglądowe:

mg3007.th.jpg

No i pytanie dodatkowe, do w/w lamp dostałem "gratis" lampy tylne, przyciemnione, ale nie mam pojęcia co to jest... Czy to seria przyciemniona czy jakieś inne wynalazki? Foty:

mg3009.th.jpg mg3012.th.jpg mg3013.th.jpg mg3016z.th.jpg

Pozdrawiam! wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tą ręczną regulację powinno się dać wyciągnąć

ale nie wiem jak to może być w DEPO, pokombinuj może coś zdziałasz albo poczekamy i ktoś się wypowie kto takie lampki miał smile.gif a te lexy to już trochę wymęczone życiem (ew. daj znać co chcesz z nimi uczynić zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teoretycznie tą ręczną regulację powinno się dać wyciągnąć

> ale nie wiem jak to może być w DEPO, pokombinuj może coś zdziałasz albo poczekamy i ktoś się

> wypowie kto takie lampki miał a te lexy to już trochę wymęczone życiem (ew. daj znać co

> chcesz z nimi uczynić )

No właśnie z tymi przednimi się boję ,że jak wykręcę całą śrubę od regulacji to z tym koszyczkiem w środku się coś może spier... Chyba podziałam brzeszczotem zlosnik.gif

A z tylnymi jeszcze nie wiem, przymierze kiedyś do siebie, jak mi się nie uśmiechną to pogonie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie z tymi przednimi się boję ,że jak wykręcę całą śrubę od regulacji to z tym koszyczkiem w

> środku się coś może spier... Chyba podziałam brzeszczotem

> A z tylnymi jeszcze nie wiem, przymierze kiedyś do siebie, jak mi się nie uśmiechną to pogonie

śruby regulacyjnej nie wykręcaj do końca powinna być możliwość całkowitego wypięcia koszyczka regulacji ręcznej

Ja u siebie miałem hydro, przymierzałem elektryczne a zostałem na ręcznych...

albo na samych silniczkach od regulacji elektrycznej nie pamiętam już tongue.gifmlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.