Skocz do zawartości

Prośba o wycenę auta


frynas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W niedługim czasie chciałbym sprzedać swoją Cromę ale nie bardzo wiem ile mógłbym ją cenić. Chciałbym prosić o wyrażenie opinii o tym aucie.

FIAT Croma 1.9 16v 150KM z 2006r przebieg 90 000km

Wyposażenie standard poza:

Connect Nav+ z emulatorem zmieniarki z USB, SD i AUX

Brak książki serwisowej i instrukcji(przebieg przy zakupie potwierdzono mi w 2 serwisach fiata)

2 komplety opon 17" (zima 2 sezon i lato po jednym sezonie) oba komplety to wartość ok 1000zł/kpl

rozrząd wymieniony przy 60 000km( z racji że nie mam książki serwisowej i potwierdzonego na papierze przebiegu...wymieniłem żeby dmuchać na zimne...jest na to faktura)

na lewych tylnych drzwiach ledwo widoczne uszkodzenie parkingowe...ja nie naprawiałem tego bo mi nie przeszkadzało(na zdjęciach tego nie widać ale jest)

Zamontowane spryskiwacze mgłowe, jasna tapicerka, relingi.

ABS, ESP, ASR, Hill Holder, 7 poduszek, multimedialna kierownica, podwójne dno bagażnika,

Ogólnie autko zadbane. Jak coś się działo to od razu było naprawiane. Głównie eksploatowana na trasach dlatego w ciągu roku zrobiłem nią prawie 30 000km. W niedługim czasie przegląd na 90 000km(mam wszystkie rzeczy potrzebne do tego serwisu...brak tylko czasu na wymianę...ale po sylwestrze będzie to zrobione).

Cena jaką chciałbym uzyskać to ok 24-25 tys. zł

Nigdy nie miałem żadnej przygody z DPF i serwisowym wypalaniem. W ciągu roku eksploatacji zrobiłem pełny serwis na 60 000km w ASO Fiat w Sieradzu i oprócz tego nowe klocki hamulcowe przód 305mm, nowy czujnik pod pedałem hamulca, EGR zaślepiony blaszką, wymieniona blaszka (ośka) klamki zewnętrznej drzwi więc jeden problem mniej. Autko fajne, szybkie, zwinne.

286559717-02112011387.jpg

286559717-02112011389.jpg

286559717-04112011406.jpg

post-153213-14352518373492_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myśle,że rynek zweryfikuje cene...

> Brak ksiazki i jakies tam uszkodzenie, 20 moge dać

dac to mozna i 5 a za ile sie sprzeda to juz inna bajka

jesli odznaczyc w wycenie korekte za faktyczny przebieg tj 90tys km wzgledem zakladane na ten rocznik to juz wartosc auta spada o 1k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dac to mozna i 5 a za ile sie sprzeda to juz inna bajka

ogólnie to myślę że auto w dobrym stanie bez ściemy szybko się sprzeda...co innego jak "bezwypadkowe i kobieta jezdziła" a auto bite ze wszystkich stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W niedługim czasie chciałbym sprzedać swoją Cromę ale nie bardzo wiem ile mógłbym ją cenić.

?

> Cena jaką chciałbym uzyskać to ok 24-25 tys. zł

No to jednak wiesz? Wrzucaj na giełdę, wodę już masz rozpoznaną odpowiednio zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.