Skocz do zawartości

czy pobije się policja z ITD o miejsce (tanie państwo)


wilu

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że do znudzenia, ale mam cisnienie.

Poszukuje sensu wysyłania cywilnych ( wideofotoradarów ITD) w odległe od bazy miejsca. Dzisiaj taki wóz zajął miejsce ok (80 km od bazy) w którym zazwyczaj stoi policja i cykał fotki. Każdy z CB radio wie o nich natychmiast czyli skuteczność jest taka sama jak za rogiem od garażu w którym parkują, więc po co te buce ( do modów- wiem co pisze) robią sobie takie wycieczki a potem grzeją tyłki czytając gazety. W każdej normalnej firmie taki pracownik dostałby góra tysiaka na rękę a oni chyba jednak mają więcej. Czy naprawdę nie można było takich aut sprawić lokalnym policjantom a kasa z pokuty idzie do tego samego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potem grzeją tyłki czytając gazety. W każdej normalnej firmie taki pracownik dostałby góra

> tysiaka na rękę a oni chyba jednak mają więcej.

W normalnej firmie, gdyby przynosił takie zyski jak oni przynoszą to mógłby nie przychodzić do pracy a miałby kilka średnich krajowych.

> Czy naprawdę nie można było takich aut sprawić

> lokalnym policjantom a kasa z pokuty idzie do tego samego wora.

Nie idzie, kasa z mandatów od policji idzie do budżetu województwa a kasa z itd CHYBA idzie do budżetu centralnego.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W normalnej firmie, gdyby przynosił takie zyski jak oni przynoszą to mógłby nie przychodzić do

> pracy a miałby kilka średnich krajowych.

> Nie idzie, kasa z mandatów od policji idzie do budżetu województwa a kasa z itd CHYBA idzie do

> budżetu centralnego.

> Pozdrawiam BAS

no jak przeciez to mandat kase zbiera marszalek albo wojewoda (wstyd bo nie pamietam) a nastepnie hyc do wspolnego wora. bo pocoz bylyby oddzialy czy dlegatury czy inne Einsatzgruppen w wojewodztwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No coz kolesie musza miec etaty...

> A zarabia sie tam sporo lepiej niz w Policji.

a roboty konkretnej wcale

> Btw. Oni dalej w nocy nie pracuja?

> Krawiec

tego nie wiem, o garażowaniu pisałem w przenośni, nawet jak pracują to muszą wrócić na bazę do zmiany załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W normalnej firmie, gdyby przynosił takie zyski jak oni przynoszą to mógłby nie przychodzić do

> pracy a miałby kilka średnich krajowych.

> Nie idzie, kasa z mandatów od policji idzie do budżetu województwa a kasa z itd CHYBA idzie do

> budżetu centralnego.

> Pozdrawiam BAS

Kasa z mandatów wystawianych przez Policję oraz przez ITD idzie do budżetu państwa- Wojewoda jest tylko pośrednikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.