Skocz do zawartości

Hyundai i30 wersja 3-drzwiowa


Rekomendowane odpowiedzi

> Premiera handlowa w lutym, a już w grudniu spotkałem go "na drodze", tzn. na lawecie

> Fajnie wygląda połączenie halogenów ze światłami dziennymi.

Niesety duzy minus, ze w przeciwienstwie do starego proceeda to wyglada jak i30 bez tylnej pary drzwi a szkoda. Poszli droga golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niesety duzy minus, ze w przeciwienstwie do starego proceeda to wyglada jak i30 bez tylnej pary

> drzwi a szkoda. Poszli droga golfa.

I może dobrze, bo w przeciwieństwie do Cee,da wersja 3D będzie tańsza od 5D co praktycznie zawsze miało miejsce w przypadku kompaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I może dobrze, bo w przeciwieństwie do Cee,da wersja 3D będzie tańsza od 5D co praktycznie zawsze

> miało miejsce w przypadku kompaktów.

Max 800zl ale oszczednosc grinser006.gif Popatrz na takie Megane, Astre a teraz na i30 i nowego pro ceeda. Ja im suckesu nie wroze. A szkoda, bo powaznie myslalem o nowym pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Max 800zl ale oszczednosc Popatrz na takie Megane, Astre a teraz na i30 i nowego pro ceeda. Ja im

> suckesu nie wroze. A szkoda, bo powaznie myslalem o nowym pro.

Ja będę niedługo szukał czegoś za Lanosa 3D bo w końcu przyjdzie na niego czas zlosnik.gif i właśnie taki trzy drzwiowy Cee'd, nawet biały w wersji "golas" 1,4/100 koni za powiedzmy 44 tysiące był by idealny ok.gif. Albo ta nowa Astra OPC. 200 koni za 80 tysięcy nie jest mi do niczego potrzebne. Kompakty w wersji 3D to były zawsze najtańsze i najbiedniejsze wersje dla emerytów grinser006.gif, nie wiem dlaczego producenci od tego odeszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja będę niedługo szukał czegoś za Lanosa 3D bo w końcu przyjdzie na niego czas i właśnie taki

> trzy drzwiowy Cee'd, nawet biały w wersji "golas" 1,4/100 koni za powiedzmy 44 tysiące był by

> idealny . Albo ta nowa Astra OPC. 200 koni za 80 tysięcy nie jest mi do niczego potrzebne.

> Kompakty w wersji 3D to były zawsze najtańsze i najbiedniejsze wersje dla emerytów , nie wiem

> dlaczego producenci od tego odeszli?

Golf VI tez jest 3D 1.4 hehe.gif A to jest podobno wyznacznik w klasie.

Odchodza poneiwaz to nie ma sensu. 3D jest fajne jak jest gdzie drzwi otworzyc jak nie ma to emeryt sie nie wcisnie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> suckesu nie wroze. A szkoda, bo powaznie myslalem o nowym pro.

Ty, wujek weź się ogarnij i w końcu na coś zdecyduj.

Zdanie zmieniasz jak baba w ciąży zlosnik.gif

Nie raz czytałem na tym forum, że kia ceed to twój ostatni pojazd od tego producenta.

Na innym forum nie zostawiasz suchej nitki na tym pojeździe hehe.gif

Człowieku , miliony cię czytają na różnych forach.

Pomyśl w jakiej sytuacji postawiłeś swoich naśladowców grinser006.gif

Jak oni się czują , co mają robić ????

Dla wielu z nich z powodu twojego wpisu życie się zawaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty, wujek weź się ogarnij i w końcu na coś zdecyduj.

> Zdanie zmieniasz jak baba w ciąży

> Nie raz czytałem na tym forum, że kia ceed to twój ostatni pojazd od tego producenta.

> Na innym forum nie zostawiasz suchej nitki na tym pojeździe

> Człowieku , miliony cię czytają na różnych forach.

> Pomyśl w jakiej sytuacji postawiłeś swoich naśladowców

> Jak oni się czują , co mają robić ????

> Dla wielu z nich z powodu twojego wpisu życie się zawaliło.

Na forum kia ceed na zlosc im pisze bo to banda onanisotw grinser006.gif

Jak cena bedzie dobra to pewnie, ze kupie. To tylko samochod grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.