Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

rallyrychu

użytkownik

Zawartość dodana przez rallyrychu

  1. Przetestowałem w poniedziałek rejestrując auto - wbiją w dowód bez dodatkowych badań. Dostali w papierach od dealera oświadczenie, że hak spełnia normy homologacji i zadowoleni 😀 Ale to hak montowany w fabryce.
  2. Chwilę tu nie zaglądałem i w pierwszej chwili myślałem, że to opis Sportage... Dlaczego taka szybka zmiana na brata? 😉
  3. rallyrychu odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Ja to łatwowierny jestem i ludziom ze stażem na AK wierzę No trzeba poleźć i sprawdzić jak się wsiada i czy się dupa w fotelu mieści Jak kupowałem obecne auto, to też sprawdzenie w Rybniku, a zakup w Gliwicach. Nawet się w sumie nie przejechałem autem przed zakupem ;) Pisałem o roczniku 2025 i cenie za auto stojące na salonie. W sumie 14000 rabatu na rocznik 2025, a na skonfigurowane auto z 2026 dali 10000...
  4. rallyrychu odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Fajne macie te ceny - 160k za wersję ze wszystkimi pakietami. Ja polazłem do salonu, to mi zaproponowali 165k z dwoma pakietami i nie było w tym matixów Pamiętam jak 6 lat temu czytałem o fajnych rabatach na Aronę na forum i też nic z tego nie wyszło Łapiecie się na jakąś grupę zawodową z tej ich listy, że takie fajne ceny? Widziałem na testach na YT, że właśnie w lusterku migały diody identyczne z tymi, które niektórzy montują na kolumnie kierownicy, bądź słupku do obserwacji kierowcy. To fajnie to VW schował, bo na kolumnie kierownicy to często wygląda na doczepione na siłę.
  5. Ja takie chromy na grillu z zaciekami po wodzie potraktowałem cleanerem do lakieru.
  6. Ewidentnie zrobiona w poniedziałek Na hamownię trzeba by jechać, żeby coś stwierdzić, skoro tak jest od nowości.
  7. Ja bym tę szybę wyczyścił z dwóch stron środkiem Soft compound Z, a potem jeszcze odtłuścił IPĄ i zobaczył co z tego wyjdzie.
  8. rallyrychu odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    Jacyś nieogarnięci w tym ASO. Nowe auto, to element ma być wymieniony. O utratę wartości bym nie walczył, bo za elementy odejmowalne, czyli maska, przednie błotniki, drzwi, to są śmieszne kwoty, a skorzystać można z tego raz na danym aucie, więc zostawiłbym na ewentualną grubszą sprawę
  9. Kup nową wycieraczkę, załóż i jeździj bezpiecznie. A w międzyczasie walcz, pisz pisma i nękaj ich na profilach społecznościowych 😁
  10. Ja tam już żadnych alarmów do auta nie biorę, bo były dokładane w 2 autach i w obu po czasie generowały problemy. A jak będą chcieli ukraść, to i tak ukradną, a zabezpieczenia z ASO danej marki mają rozpracowane. Zostaw tę pastylkę w aucie, nie trzeba będzie jej przekazywać 😉
  11. Przebieg jak najbardziej ok do takich kłopotów w Kijance. Ja do 80k km miałem wymienioną przekładnie i całą kolumnę kierowniczą z układem elektrycznego wspomagania 😄 U mnie cykanie/stukanie było z kolumny kierowniczej. Picanto też ma elektryczne wspomaganie?
  12. Ja podłączałem dodatkowo akumulatorek żelowy 14ah i ruszył taki zwykły prostownik z Aldi
  13. rallyrychu odpowiedział kmark2 na temat - Motokącik
    Zawsze rozrabiałem Sonaxa, ale jak patrzę na obecną cenę wody demineralizowanej, to chyba sobie kupię gotowy na Shellu, bo też słyszałem o nim dobre opinie.
  14. Jak czytam teraz poradniki w necie jak to się znęcać nad tą naklejką - acetonem, rozpuszczalnikiem itp. to już oczami wyobraźni widzę te poniszczone, poplamione deski rozdzielcze. Ale naklejka zerwana! 😂 Ja swoją kazałem przy odbiorze auta nakleić jak najniżej i mi to nie przeszkadza.
  15. Pamiętam jak pojechałem na przegląd Vengi w ASO połączony z przeglądem rejestracyjnym, bo mają stację przy ASO w Rybniku. Po przeglądzie dostaję kosztorys na wymianę przednich tarcz i klocków oraz tylnych klocków przesadzony tak ze 3x i uwagą, że jeśli nie zgadzam się na wymianę, to robią adnotację, że samochód ma niesprawny układ hamulcowy. Ok, jednak dziękuję za taką przyjemność. A jak tam wynik przeglądu w SKP pytam? Bo tam przecież to się hamulce i amortyzatory w sumie tylko sprawdza.... A tam wszystko w normie i ok, podbity 😄
  16. Mnie nieszczęsna AXA nie oddała za przejazd po naprawione auto wypożyczonym samochodem z Panka (o połowę taniej wychodziło niż taxi). Niby gdzieś przekazali, ale sprawa ucichła. W sumie powinni oddać. Kasę za paliwo liczą po jakiś śmiesznych stawkach, bo pisałem o zwrot za dojazd do szpitala na badania, własnym autem.
  17. Oczywiście, że idzie, ale: 1. Wymaga to większego nakładu pracy i nie każdemu się chce 2. Chitynowy pancerz owadów jest dość twardy i przy mechanicznym usuwaniu może porysować lekko lakier. Niektórzy zwracają uwagę nawet na mikroryski
  18. Jak się wyjątkowo dużo nazbiera i nie chcą zejść myjką, to stosuję Shiny Garage citrus oil, którym mogę w sumie całe auto umyć na szybko. Warto sobie chociaż przód auta nawoskować, wtedy łatwiej schodzą.
  19. Dokładnie, na premierę sprzedawali normalnie, a teraz aut nie ma i został tylko wynajem.
  20. Fajne spalanie, Venga 1,4 mi więcej paliła
  21. rallyrychu odpowiedział rafm na temat - Motokącik
    Jak zobaczyłem zdjęcia to pomyślałem 30k.... Bo ja miałem trochę mocniej uszkodzony, bo się lewy błotnik lekko przygiął i wycinali oraz przód i fotele do wymiany i wyszło przeszło 60k, ale to dwa lata temu, więc robocizna mogła być tańsza...
  22. rallyrychu odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Kiedyś domy były w większości podpiwniczone i mieścił się opał, ze dwa pomieszczenia na graty i garaż. A teraz w większości piwnic brak, został garaż.... Sam się zastanawiałem, gdzie bym klamoty pomieścił, gdybym się przeprowadził do domu bez piwnicy
  23. Kurcze za 150k to patrzyłem na Lexusa.... A teraz za tyle Toyota ze smutną "twarzą", ale chociaż silnik fajny. Co to są za światła basic LED w Toyocie? Tylko dzienne LED, a reszta żarówka?
  24. rallyrychu odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    No tu się piłka nie sprawdzi, próg też nie, więc zostaje coś takiego:
  25. Przejście dla pieszych bez świateł, przez taką drogę, o takim ruchu, przez 4 pasy, to jest idiotyzm w czystej postaci. Ciekawe jak tam z egzekwowaniem pierwszeństwa pieszego już przy wchodzeniu na przejście, są tacy odważni? 😁

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.