-
Zgłoszenie sprzedaży auta-spóznione
Heja, dostałem informacje z wydziału komunikacji ze 3 lata temu zgłosiłem sprzedaż auta po 180 dniach od sprzedazy(wtedy byly jakies pandemiczne przepisy) mianowicie spoznilem się miesiąc i teraz po 3 latach oni wszczynaja jakies postepowanie... podobno w calym miescie posypaly sie wlasnie takie zawiadomienia. Co moge zrobic w tej chwili zeby jakos ta sprawe zalagodzic?pisza o karze od 200-1000zł .dzieki z gory za pomoc
-
1.4 turbo bierze olej
ciezko powiedziec 10 lat ktos inny go katowal:)a jezeli przegrzał to jakie konsekwencje?
-
1.4 turbo bierze olej
Auto nie kopci,zastanawiam się jeszcze nad płukanka
-
1.4 turbo bierze olej
Heja walczę z Meriva 1.4 turbo.Bierze olej około 1l na 1.5 -2 tys km Zregenerowane turbo silnik uszczelniony,przebieg 192tys km. Jeździ na LPG pracuje poprawnie
-
Dsg a duży przebieg?
Po pieniądzach bym wziął ale za jakąs giełdowa cenę to chyba nie ma sensu,przy tym przebiegu będziesz dokładał sporo a później tego nie sprzedasz
-
Ceny samochodów nowych i używanych.
ceny na 100% spadna bo po prostu nikt tego nie bedzie kupowal,ludzi nie stac.Juz widac ze auta stoja sam szukalem czego za okolo 20-30tys 4 miesiace temu i widze ze dalej te same ogloszenia
-
ładowanie mocno rozładowanego akumulatora
hej,niestety rozładowal mi sie mocno aku i teraz pod jakims automatycznym prostownikiem nie chce go ladowac,sa jakies patenty na wymuszenie tego procesu?
-
Camper, campervan, VW California
ja mam T5 z 2012r krotka wersje 9os. SKladam obie kanapy z tylu na plasko i na to ida 2 materace na cala szerokosc i tak spimi 2+1 male dziecko.Starszego dzieciaka 10lat dajemy na rpzedmie fotele wzdluz na materacu.Zrobilem sobie firanki i sie zaslaniamy.DO tego panel sloneczny 160Wat i drugi aku pod siedzeniem to starcza na lodowke telefony itp Mozna tak 2-3 noce przespac pozniej juz troche to meczy
-
Samochody spalinowe… Czy ktos z Was jeszcze je kupuje?
no dobra a jak ja jestem zwolennikiem busów jako auta rekreacyjnego to jaka mam alternatywe do diesla?bo nic innego nie znalazlem puki co
-
dwa akumulatory w aucie
heja,mial ktos z was do czynienia z dodatkowym aku w samochodzie?chodzi mi po glowie montaz takiego drugiego aku do VW T5 i chcialbym by byl ladowany w czasie jazdy.Na postojach bedzie solar.Wazne jest to by podczas rozladowywania tego aku nie rozladowywal sie rowniez akumulator rozruchowy.dzieki z gory za pomoc
-
Ceny paliw... Czym jeździć by było najekonomiczniej?
szok masakra co z tymi cenami a LPG to juz kosmos
-
Szansa na klasyka?
Cougar,miałem z silnikiem 2.5 V6 fajne auto ale mi sie strasznie psulo 10 lat temu,teraz pewnie by było jeszcze gorzej.ALe mysle ze bedzie klasykiem
-
Nowe auto - jakie wymagania ?
wlasnie gdy bylem mlodszy bardziej mnie to jakos jarało teraz to moglbym jezdzic jakis fajnym starym parchem bez wyposazenia
-
Nowe auto - jakie wymagania ?
dla mnie z wyposażenia nic nie jest jakos szczegolnie istotne.Ważne by silnik dawał rady i najlepiej by mozna bylo LPG ogarnac
-
Koniec ery galopującego downsizingu?
jaki znow dramat? Jezdzilem 1.3 w fiacie i jezdzilo sie normalnie Jezdzilem 1.4 tdci w fiesicie i jezdzilo sie super Jezdziłem 1.4 tdi w polo i tez zadnych sensacji Wiec o co chodzi???
kris1983
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta