Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kris1983

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Heja, dostałem informacje z wydziału komunikacji ze 3 lata temu zgłosiłem sprzedaż auta po 180 dniach od sprzedazy(wtedy byly jakies pandemiczne przepisy) mianowicie spoznilem się miesiąc i teraz po 3 latach oni wszczynaja jakies postepowanie... podobno w calym miescie posypaly sie wlasnie takie zawiadomienia. Co moge zrobic w tej chwili zeby jakos ta sprawe zalagodzic?pisza o karze od 200-1000zł .dzieki z gory za pomoc
  2. kris1983 odpowiedział kris1983 na temat - Opel
    ciezko powiedziec 10 lat ktos inny go katowal:)a jezeli przegrzał to jakie konsekwencje?
  3. kris1983 odpowiedział kris1983 na temat - Opel
    Auto nie kopci,zastanawiam się jeszcze nad płukanka
  4. Heja walczę z Meriva 1.4 turbo.Bierze olej około 1l na 1.5 -2 tys km Zregenerowane turbo silnik uszczelniony,przebieg 192tys km. Jeździ na LPG pracuje poprawnie
  5. Po pieniądzach bym wziął ale za jakąs giełdowa cenę to chyba nie ma sensu,przy tym przebiegu będziesz dokładał sporo a później tego nie sprzedasz
  6. ceny na 100% spadna bo po prostu nikt tego nie bedzie kupowal,ludzi nie stac.Juz widac ze auta stoja sam szukalem czego za okolo 20-30tys 4 miesiace temu i widze ze dalej te same ogloszenia
  7. hej,niestety rozładowal mi sie mocno aku i teraz pod jakims automatycznym prostownikiem nie chce go ladowac,sa jakies patenty na wymuszenie tego procesu?
  8. ja mam T5 z 2012r krotka wersje 9os. SKladam obie kanapy z tylu na plasko i na to ida 2 materace na cala szerokosc i tak spimi 2+1 male dziecko.Starszego dzieciaka 10lat dajemy na rpzedmie fotele wzdluz na materacu.Zrobilem sobie firanki i sie zaslaniamy.DO tego panel sloneczny 160Wat i drugi aku pod siedzeniem to starcza na lodowke telefony itp Mozna tak 2-3 noce przespac pozniej juz troche to meczy
  9. no dobra a jak ja jestem zwolennikiem busów jako auta rekreacyjnego to jaka mam alternatywe do diesla?bo nic innego nie znalazlem puki co
  10. heja,mial ktos z was do czynienia z dodatkowym aku w samochodzie?chodzi mi po glowie montaz takiego drugiego aku do VW T5 i chcialbym by byl ladowany w czasie jazdy.Na postojach bedzie solar.Wazne jest to by podczas rozladowywania tego aku nie rozladowywal sie rowniez akumulator rozruchowy.dzieki z gory za pomoc
  11. szok masakra co z tymi cenami a LPG to juz kosmos
  12. kris1983 odpowiedział K3 na temat - Motokącik
    Cougar,miałem z silnikiem 2.5 V6 fajne auto ale mi sie strasznie psulo 10 lat temu,teraz pewnie by było jeszcze gorzej.ALe mysle ze bedzie klasykiem
  13. wlasnie gdy bylem mlodszy bardziej mnie to jakos jarało teraz to moglbym jezdzic jakis fajnym starym parchem bez wyposazenia
  14. dla mnie z wyposażenia nic nie jest jakos szczegolnie istotne.Ważne by silnik dawał rady i najlepiej by mozna bylo LPG ogarnac
  15. jaki znow dramat? Jezdzilem 1.3 w fiacie i jezdzilo sie normalnie Jezdzilem 1.4 tdci w fiesicie i jezdzilo sie super Jezdziłem 1.4 tdi w polo i tez zadnych sensacji Wiec o co chodzi???

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.