Skocz do zawartości

Assistance na moto...


Pucek250

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio myślałem nad jakimś assistance, ale przejrzałem kilka ofert i nie spełniają one moich wymogów zlosnik.gif Najważniejsze jest dla mnie holowanie uszkodzonego pojazdu! W większości ofert jest holowanie do najbliższego warsztatu oink.gif Ja bym chciał np. z Kielc do Katowic cfaniak.gif Są takie ubezpieczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to jest do "kupienia" niezależnie, czy wraz z AC?

§ 57.4. OWU - Warunkiem zawarcia umowy PAP w wariancie Komfort albo w wariantach Komfort i Super jest jednoczesne zawarcie umowy OC dotyczącej tego samego pojazdu lub umowy AC dotyczącej tego samego pojazdu. wink.gifok.gif

PS Warto podpytać się o możliwość zwiększenia limitu dla holowania zlosnik.gifgrinser006.gif Coś mi mówi, że pytający się miło zaskoczy uzbroj_zlo.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio myślałem nad jakimś assistance, ale przejrzałem kilka ofert i nie spełniają one moich

> wymogów Najważniejsze jest dla mnie holowanie uszkodzonego pojazdu! W większości ofert jest

> holowanie do najbliższego warsztatu Ja bym chciał np. z Kielc do Katowic Są takie

> ubezpieczenia?

mam w Allianz, korzystalem w zeszlym roku z miejsca awarii do miejsca zamieszkania - ok 200km.

Przyjechal 5.5T sprinter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> § 57.4. OWU - Warunkiem zawarcia umowy PAP w wariancie Komfort albo w wariantach Komfort i Super

> jest jednoczesne zawarcie umowy OC

Ubezpieczenie w PZU mi wychodzi w marcu to chyba od razu wezmę komplet smile.gif W poprzednim sezonie złapałem kapcia 400km od domu, 25km od najbliższego wulkanizatora zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ubezpieczenie w PZU mi wychodzi w marcu to chyba od razu wezmę komplet W poprzednim sezonie

> złapałem kapcia 400km od domu, 25km od najbliższego wulkanizatora

Ja do swojego Cwajtakta PAP'u nie kupię (nie podlega rejestracji) ale na wiosnę do OC w Życiu Prywatnym muszę dokupić NNW. Szczególnie, że planuję dalsze wyprawy zlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio myślałem nad jakimś assistance, ale przejrzałem kilka ofert i nie spełniają one moich

> wymogów Najważniejsze jest dla mnie holowanie uszkodzonego pojazdu! W większości ofert jest

> holowanie do najbliższego warsztatu Ja bym chciał np. z Kielc do Katowic Są takie

> ubezpieczenia?

Mam w Allianz jako dodatek do AC; wersja Premium, holowanie do kwoty 1100 Euro + auto na 7 dni.

Dopłata 95 zł do pakietu.

W wersji VIP mam do auta holowanie do 4500 Euro + auto na 14 dni. Dopłata 250 zł do pakietu.

Nier wiem, czy jest dostępne oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.