Skocz do zawartości

Pytanie do kącikowiczów z Kalisza?


centcomp

Rekomendowane odpowiedzi

(to nie jest reklama)

od jakiegoś czasu obserwuję w internecie taki komis z Kalisza:

Kalisz

auta zmieniają się, wszystkie mają małe przebiegi, kupione są w Polsce, młode roczniki, dobrze wyposażone (z reguły) i na dodatek ceny w miarę atrakcyjne (netto+VAT). Słodko jakoś tak, aż wzbudza to moje podejrzenia...

Czy ma ktos jakies doświadczenia z zakupami w tym komisie? Słyszał ktoś coś o tym komisie? Jakie ma opinie u kaliszan?

Dzięki za wszelkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się coś kojarzy że jest to firma gdzie kupiłem nubirę i nie jest to komis tylko pośrednik a auta są po leasingowe i po kredytowe np. zabrane za nie płacenie rat...

ale nie jestem pewny czy to ta firma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak mi się coś kojarzy że jest to firma gdzie kupiłem nubirę i nie

> jest to komis tylko pośrednik a auta są po leasingowe i po

> kredytowe np. zabrane za nie płacenie rat...

> ale nie jestem pewny czy to ta firma...

gdyby to była prawda, to możliwe, że te auta faktycznie takie są jak w opisie?

A jak tam sprawuje się nubira ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta polisingowe, czesto mocno zaniedbane i wogóle przekretasy ..... najlepiej jechac i samemu sprawdzic....jak cie cos konkretnego interesuje to wal na priva, mój koles z pracy ma tam kogos znajomego, z tymże nie poleca zakupu ...ale kto go tam wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdyby to była prawda, to możliwe, że te auta faktycznie takie są jak

> w opisie?

> A jak tam sprawuje się nubira ?

sprawuje się dobrze ale fakt faktem ze była zaniedbana co nie znaczy że wszystkie auta takie są bo to nie zależy od pośrednika...

ja miałem nóż na gardle i dlatego kupowałem szybko ale po oględzinach wiedziałem co mam do zrobienia więc porobiłem to i owo i śmigam bezproblemowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.