Skocz do zawartości

2 pytanka bo wiosna idzie


tarna

Rekomendowane odpowiedzi

1) Czeka mnie regeneracja bębnów w moim laćku no i mam zonk okładziny bez problemu dostanę ale nigdzie nie mogę znaleźć zestawu naprawczego (chodzi o komplet tych sprężynek - te u mnie już nie działają jak sprężyny a jak powyginane druty) do innych aut jest tego w brut a do laćka ni ma frown.gif szukać z jakieś vectry albo pod jaki model można to podciągnąć ??

PS: byłem w ASO no to chłopek też się zdziwił bo w katalogu ma te sprężyny ale tylko jako komplet bębna i 490 PLN za stronę śpiewa a aż tak mi na ręcznym nie zależy smile.gif a zdziwił się bo w katalogu ma tylko jako komplet a do innych modeli ma te sprężynki jako osobne numery frown.gif

2) Mój kochany laciek szaleje jak jadę w trasę (po mieście jest wszystko ok i krótkie trasy też takie do 200 km) a jak pojadę w trasę i przekroczę magiczne 200 km szczególnie autostrada, trasa szybkiego ruchu itp. i jadę ze stałą prędkością np. 100 przez dłuższą chwilę i chcę dodać gazu to strzeli sobie 1 raz z wydechu (nie przepał słyszany z silnika) a typowo z wydechu (tak to słychać-z tyłu-nie wiem jak to opisać) to samo jak z dużej prędkości puszczam gaz (np. dojeżdżam do świateł) autko zwalnia i znów dodam gaz to też sobie raz strzeli? co to mogło by być?

PS: jak ostygnie to już normalnie chodzi - podczas objawów nie występuje spadek mocy, dławienie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1) Czeka mnie regeneracja bębnów w moim laćku no i mam zonk okładziny bez problemu dostanę ale

> nigdzie nie mogę znaleźć zestawu naprawczego (chodzi o komplet tych sprężynek - te u mnie już

> nie działają jak sprężyny a jak powyginane druty) do innych aut jest tego w brut a do laćka ni

> ma szukać z jakieś vectry albo pod jaki model można to podciągnąć ??

> PS: byłem w ASO no to chłopek też się zdziwił bo w katalogu ma te sprężyny ale tylko jako komplet

> bębna i 490 PLN za stronę śpiewa a aż tak mi na ręcznym nie zależy a zdziwił się bo w

> katalogu ma tylko jako komplet a do innych modeli ma te sprężynki jako osobne numery

> 2) Mój kochany laciek szaleje jak jadę w trasę (po mieście jest wszystko ok i krótkie trasy też

> takie do 200 km) a jak pojadę w trasę i przekroczę magiczne 200 km szczególnie autostrada,

> trasa szybkiego ruchu itp. i jadę ze stałą prędkością np. 100 przez dłuższą chwilę i chcę

> dodać gazu to strzeli sobie 1 raz z wydechu (nie przepał słyszany z silnika) a typowo z

> wydechu (tak to słychać-z tyłu-nie wiem jak to opisać) to samo jak z dużej prędkości puszczam

> gaz (np. dojeżdżam do świateł) autko zwalnia i znów dodam gaz to też sobie raz strzeli? co to

> mogło by być?

> PS: jak ostygnie to już normalnie chodzi - podczas objawów nie występuje spadek mocy, dławienie

> itp.

W laćku były bębny?? shocked.gif Co to za wersja i rocznik??

Co do strzałów - masz gaz? Świece kiedy wymieniane i kable? Jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W laćku były bębny?? Co to za wersja i rocznik??

> Co do strzałów - masz gaz? Świece kiedy wymieniane i kable? Jaki przebieg?

Tak w laćku tył masz tarczobębny (bębny za ręczny tylko są odpowiedzialne).

Dla prostoty masz rysunek 270751858-jezyk.gif a tak btw u ciebie też są 270751858-jezyk.gif:P:P

j3b14e08.png

Świece wymieniane w październiku, kable w kwietniu, przebieg 168kkm. Świece wymieniam 2x do roku a kable raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mi ten rysunek wygląda jak ręczny w Epice....

Jaką masz średnicę bębna ? może 200mm ?

Co do zestawu naprawczego, to takowego brak. Ja też przerabiałem temat ręcznego u siebie dwa razy. Trzeba kupować całość, tzn. szczęki, sprężynki, napinacze i osłona przeciw zabrudzeniowa tarczy ( ten cały 'talerz' za tylna tarczą).

Pozostaje wyczyścić i jeździć dalej - ew. zabrać wszystkie sprężynki, podejść do sklepu i dobrać podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.