Skocz do zawartości

nowy regulator napięcia = brak ładowania.


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu zakupiłem nowy regulator napięcia specjalnie w sklepie dla mnie sprowadzali orginał MM. Wymieniłem go no ale silnik był po za autem więc nie było jak sprawdzić czy jest ok. Wczoraj odpaliłem auto po włożeniu silnika i okazał się problem że nie ładuje :/ Po przekręceniu kluczyka na zapłon kontrolka ładowania świeci ale troszeczkę słabiej niż powinna. Odpaliłem jeszcze raz i nadal kontrolka jak świeciła tak świeci ładowania brak. Wlazłem pod auto posprawdzałem wtyczki i kable idące od mostka diodowego do regulatora oraz kable idące do klemy i wszystko ok. Włożyłem stary regulator i na starym ładowanie jest.

Co może być przyczyną?? Jak można sprawdzić czy regulator jest sprawny??

przepraszam że takie długie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miesiąc temu zakupiłem nowy regulator napięcia specjalnie w sklepie dla mnie sprowadzali orginał

> MM. Wymieniłem go no ale silnik był po za autem więc nie było jak sprawdzić czy jest ok.

> Wczoraj odpaliłem auto po włożeniu silnika i okazał się problem że nie ładuje :/ Po

> przekręceniu kluczyka na zapłon kontrolka ładowania świeci ale troszeczkę słabiej niż powinna.

> Odpaliłem jeszcze raz i nadal kontrolka jak świeciła tak świeci ładowania brak. Wlazłem pod

> auto posprawdzałem wtyczki i kable idące od mostka diodowego do regulatora oraz kable idące do

> klemy i wszystko ok. Włożyłem stary regulator i na starym ładowanie jest.

> Co może być przyczyną?? Jak można sprawdzić czy regulator jest sprawny??

> przepraszam że takie długie

a szczotek nie zlamales, jak zakladales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a szczotek nie zlamales, jak zakladales??

Niet...

Jeszcze takie pytanie czy w sklepie przyjmą "reklamację", wymianę, zwrot?? W sklepach z reguły nie przyjmują częsci elektrycznych/elektronicznych.

Edit:

Byłem w sklepie. Jako 5 osoba przyszedłem zareklamować ten regulator i nie robili żadnych problemów. Jednak warto czasem spróbować.

dzięki za odpowiedzi/podpowiedzi

można zamknąć/usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.