Skocz do zawartości

Jak długie pudełko wejdzie do Mondeo 3 kombi?


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że głupie pytanie, ale jestem na wyjeździe i nie mam tu samochodu, a boję się, żebym nie przecenił swoich zdolności przewozowych... zlosnik.gif

Potrzebuję przewieźć pudełko o rozmiarach 141 cm na 201 cm. Wejdzie do Mondeo? Z tego co pamiętam to zawsze zakładałem, że na dlugość mam 190 cm (zmierzone zgrubnie) i nie pamiętam ile na szerokość. Coś mi się zdaje, że szerokość będzie problemem...

Z góry dzięki! smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, jutro już zmierzę sam.

> Pozdrawiam

To napisze ktoś wkońcu ten wymiar??? Myślę o zakupie takiego autka i się zastanawiam jak duży ma kuferek?

Jeszcze jakbyście podali wymiar między nadkolami i na wysokość pod dach to byłby już kpl. informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To napisze ktoś wkońcu ten wymiar??? Myślę o zakupie takiego autka i się zastanawiam jak duży ma

> kuferek?

> Jeszcze jakbyście podali wymiar między nadkolami i na wysokość pod dach to byłby już kpl.

> informacji

195 pamiętałem, że wchodzi swobodnie przy moim ustawieniu siedzeń i mierząc na wysokości rolety. Teraz przewiozłem pakunek długi na 201 cm wersalkę z Ikei zlosnik.gif ). Szerokość między nadkolami to ~120 cm (+/- 0,5 bo mierzyłem przechylając się nad brudnym zderzakiem, żeby nie upaprać spodni). Szerokość dziury wejściowej do bagażnika to 110 cm. Wysokości nie pamiętam, ale całe auto ma chyba 143 cm wysokości, więc niczego wyższego niż innych autach nie przewieziesz. Spokojnie wsadziłem do bagażnika na leżąco pralkę głęboką na 50 cm plus styropianowe opakowanie - miejsca było na tyle, że samodzielnie ją tam wcisnąłem nie naruszając samej pralki i dodatkowo też samochodu wink.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mógłbyś jednak zmierzyć? Bo to coś tak mało trochę w stosunku do astry

Napisałem wyżej, że w najwęższym miejscu jest 120 +/- 0,5 cm. Na długość 2 metry wchodzi (choć to oczywiście zależy od ustawienia siedzeń), na wysokość nie mierzyłem i teraz nie zmierzę, bo przez parę dni nie będę miał dostępu do auta.

Mondeo kombi ma wahacze z tyłu, więc może dlatego tak wąsko. :nie wiem: W Lagunie z tego co pamiętam jest ciut ponad 110, więc i tak nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.