Skocz do zawartości

Odkurzacz bezworkowy Philips Marathon FC9205/01, warto?


ZubrAple

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę zakupić odkurzacz do domu.

Wymagania:

-duża moc ssania,

-bezworkowy,

-minimum 6m kabla,

-regulacja mocy nie w rączce/rurze (oglądaliśmy jakiś model Samsunga i przez to został odrzucony),

Propozycją jest Philips Marathon - przede wszystkim ze względu na moc ssania.

Myślicie, że warto jest go zakupić? Może polecicie coś lepszego? Budżet max ~650pln.

hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobiłem wiele odkurzaczy

- bardo drogi electrolux padł szybko, silnik się zatarł

- bardzo malutki Philips, śmiga już 6 rok, ssanie mocne

- zelmer, duza moc ssania (dobra cena) - http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odkurzacze-bezworkowe/ceres_vc3300/

- teraz mam stojący Panasonica (sprowadzony z UK) w Polsce nie ma takich - to inna jakość odkurzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> muszę zakupić odkurzacz do domu.

> Wymagania:

> -duża moc ssania,

> -bezworkowy,

> -minimum 6m kabla,

> -regulacja mocy nie w rączce/rurze (oglądaliśmy jakiś model Samsunga i przez to został odrzucony),

> Propozycją jest Philips Marathon - przede wszystkim ze względu na moc ssania.

> Myślicie, że warto jest go zakupić? Może polecicie coś lepszego? Budżet max ~650pln.

Mam tego samsunga z regulacją w rączce. Regulacja fajna, włączanie też, jedyny mankament, to że czasem przypadkowo włączam auto. Ale zawsze można wyjąć baterię z nadajnika w rączce i po kłopocie.

Polecam turbo szczotkę, wyczesała włosy z dywanu w kilka chwil, a wcześniej męczyłem się parę minut zanim pościągałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam tego samsunga z regulacją w rączce. Regulacja fajna, włączanie też, jedyny mankament, to że

> czasem przypadkowo włączam auto. Ale zawsze można wyjąć baterię z nadajnika w rączce i po

> kłopocie.

> Polecam turbo szczotkę, wyczesała włosy z dywanu w kilka chwil, a wcześniej męczyłem się parę minut

> zanim pościągałem.

dawno temy miałem jakiś odkurzacz ze sterowaniem na rączce. najpierw ta regulacja zaczęła zbyt łatwo się ruszać - bez oporu a potem kawałek rączki się urwał frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dawno temy miałem jakiś odkurzacz ze sterowaniem na rączce. najpierw ta regulacja zaczęła zbyt

> łatwo się ruszać - bez oporu a potem kawałek rączki się urwał

W samsungu sa przyciski, trzy - on/pff, auto i +. Ciąg zmienia się skokowo, są trzy pozycje, przelatuje się od 1 do 3. Jak na razie pomocny dla mnie jest, bo nie muszę sięgać do odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic chcę regulacji w rączce z kilku powodów:

-potencjalny element do zepsucia,

-jak odkurzam to nigdy nic nie reguluję (zawsze ssanie na max), włączam i wyłączam, kiedy skończę,

-trochę licho wygląda ta rączka w Samsungu, boję się, że jak docisnę to się coś połamie (czytałem o takich przypadkach w necie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem i przetestowałem odkurzacz Zelmer Ceres VC3300.0ST - polecam.

> Za 320pln (w Euro: 499pln), chyba nic lepszego nie da się kupić. Moc ssania dobra, długi przewód,

> turboszczotka - jeżeli ktoś ma psa w domu, to mu się przyda.

dobry zakup. dobrze pracuje.

zawsze to zelmer - częsci sa dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.