Skocz do zawartości

Odholowanie i uszkodzenie samochodu przez SM


trychu

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja, w środę odholowali mi samochód, wedle prawa moja wina, wczoraj opłaciłem i odebrałem pod wieczór kiedy było już ciemno. dzisiaj rano zauważyłem że mam wgniecioną i pękniętą podłogę pod nogami kierowcy, auto jechało na motylu więc podejrzewam że jakiś pan chcąc podnieść samochód podparł go o podłogę a nie o próg. W straży miejskiej mi powiedzieli że z tym problemem do zarządu dróg miejskich bo to oni się tym zajmują. czy mam w ogóle jakieś szanse na otrzymanie jakiegokolwiek odszkodowania i jak się do tego zabrać? dodam że w moim samochodzie nie ma wykładzin i wszystko widać gołym okiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka sytuacja, w środę odholowali mi samochód, wedle prawa moja wina, wczoraj opłaciłem i odebrałem

> pod wieczór kiedy było już ciemno. dzisiaj rano zauważyłem że mam wgniecioną i pękniętą

> podłogę pod nogami kierowcy, auto jechało na motylu więc podejrzewam że jakiś pan chcąc

> podnieść samochód podparł go o podłogę a nie o próg. W straży miejskiej mi powiedzieli że z

> tym problemem do zarządu dróg miejskich bo to oni się tym zajmują. czy mam w ogóle jakieś

> szanse na otrzymanie jakiegokolwiek odszkodowania i jak się do tego zabrać? dodam że w moim

> samochodzie nie ma wykładzin i wszystko widać gołym okiem..

Mi też uszkodzili brykę. Wgnietli klapę.

SM dała namiar na firmę holującą i oni naprawili szkodę w swoim warsztacie.

Mogli też robić z OC firmy holującej.

Aleja miałm czystą akcję - zauważyłem na parkingu depozytowym, wezwałem policję, spisali notatkę, potem SM sprawdziła zdjęcia z zabierania pojazdu (fotografuą brykę dokładnie z każdej strony aby nie dać się wciągnąć w spory o uszkodzenia) i potwierdzili winę holującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi też uszkodzili brykę. Wgnietli klapę.

> SM dała namiar na firmę holującą i oni naprawili szkodę w swoim warsztacie.

> Mogli też robić z OC firmy holującej.

> Aleja miałm czystą akcję - zauważyłem na parkingu depozytowym, wezwałem policję, spisali notatkę,

> potem SM sprawdziła zdjęcia z zabierania pojazdu (fotografuą brykę dokładnie z każdej strony

> aby nie dać się wciągnąć w spory o uszkodzenia) i potwierdzili winę holującego.

podejrzewam że podłogi mi nie fotografowali.. a martwi mnie to że zauważyłem to dzień po odebraniu samochodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.