Skocz do zawartości

Honda CR-V brać czy odpuścić


Aka1969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mogę nabyć Hondę CR-V 2,0, zagazowaną, rocznik 2002 (wersja II), przebieg 260 tys km, cena 20 000. Stan ogólny dobry, dużo dodatków (orurowanie, komplet kół z oponami zimowymi i letnimi, bagażnik dachowy itp.). Brać, czy przy tym przebiegu i wieku może okazać się skarbonką? proszę o konkretne porady.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mogę nabyć Hondę CR-V 2,0, zagazowaną, rocznik 2002 (wersja II), przebieg 260 tys km, cena 20 000.

> Stan ogólny dobry, dużo dodatków (orurowanie, komplet kół z oponami zimowymi i letnimi,

> bagażnik dachowy itp.). Brać, czy przy tym przebiegu i wieku może okazać się skarbonką? proszę

> o konkretne porady.

> Artur

nie pamietam nicka kolegi ktory tu mial crv

i zajezdzał ja przez ponad 300kkm

ale pewnie sie zaraz pojawi zlosnik.gif

auto nie do zabicia (podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mogę nabyć Hondę CR-V 2,0, zagazowaną, rocznik 2002 (wersja II), przebieg 260 tys km, cena 20 000.

> Stan ogólny dobry, dużo dodatków (orurowanie, komplet kół z oponami zimowymi i letnimi,

> bagażnik dachowy itp.). Brać, czy przy tym przebiegu i wieku może okazać się skarbonką? proszę

> o konkretne porady.

> Artur

Ja mam od niedawna z roku 98. U mnie trzeba na zaworki uważać tzn na regulacji co by się gniazda nie wypaliły. Ale w twojej silnik juz pewnie inny. Ogólnie bardzo fajne autko jak nie bite i silnik daje rade to brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...

W takim razie od początku:

Jeździłem 2002. Przez 6 lat i 315kkm zdarzyły się dwie usterki. Przy 260kkm. pociekł jeden amortyzator z przodu. Po 300kkm. padły krzyżaki na wale. Nic poza tym.

Jeżdżone ostro, służbowo, do odcięcia, po dziurach i wertepach na gruntowych drogach dojazdowych do obiektów w terenie z prędkościami szosowymi.

Ogólnie auto nie do zabicia. Tylne sprzęgło w dyfrze czasami trochę było słychać przy zapinaniu na ostro ale nawet po takim przebiegu trzymało elegancko.

Ale... po roku od sprzedaży na przetargu w firmie, pojawiło się na portalu aukcyjnym z przebiegiem 150kkm ;-)

Jeśli przyślesz zdjęcia wnętrza (zbliżenia na kierownicę i gałkę zmiany biegów to mogę oszacować autentyczność przebiegu. O ile nie były wymienione?

To auto wspominam najlepiej ze wszystkich, którymi jeździłem dłużej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.