Zawartość dodana przez mokrii
-
Nowa Corolla
koncept i to elektryczny
-
Szyba czołowa
o strunach do gitary kiedyś słyszałes ?
-
Chińczyk czy nie chińczyk? Co kupić?
omoda to nic innego jak cherry w całej eu jeżdżą jako: Cherry(marka, model) omoda
-
Akumulator...
no jak to @bizz pokaże żonie to ta go napewno zabije
-
Z cyklu czyja wina
a to w takim razie u sasiada stoi pierwsza posesja
-
T-gdi ,tsi czy t-ce godne polecenia..
zerknij na fb blog skup aut bielsko jakiś czas temu ten handlarz robił wpis o TSI iktore i dlaczego warto a ktore nie :OK:
-
Z cyklu czyja wina
no u nas pod kaufem to zrobienie sobie auta z oc nie jest żadnym problemem btw co tam pod plandeką trzymasz ?
-
1.5eTSI VW opinie :)
ta nawet to powiedział w podlinkowanym momencie
-
Lista nas Skosnookich
do Forka SG dokupiłem młodszego kuzyna forka SH ( xt ) ciekawe kiedy tego pożałuje
-
Fabia z przebiegiem 440tys. km
auto bez przebiegu, 4h jazdy z butem w podłodze z pod firmy na A1 mam 400m to sie nawet zagrzać nie miało czasu 88 wiadomix służbowe najlepsze
-
Fabia z przebiegiem 440tys. km
w stellantis to teraz nie ma nic innego
-
Fabia z przebiegiem 440tys. km
u mnie w robocie (SG) gość odebrał astre L nową i pojechał do domu (GD) po 4h zadzwonił ze sie check swieci silnik do wymiany :Lol:
-
Fabia z przebiegiem 440tys. km
widziałem ogłoszenie sprzedaży kia picanto 1.0 z przebiegiem 750kkm całkiem niedawno jeden z użyszkodników tego forum sprzedał i20 z 350kkm #takżeten
-
Dylemat z wyborem
ztcw to piotr gdzieś w DK ( o matkozcórko ) myslałem że u ciebie zaparkował
-
Dylemat z wyborem
aaaa... znaczy @format dalej na wyjezdzie?
-
Dylemat z wyborem
chcesz to moge mazde troche poupalać
-
Dylemat z wyborem
ooo... nie sprzedałeś ?
-
Opony wielosezonowe, fakap po niecalych 4 latach
miałem jakieś tanie wielozezonowe, nowe były ok ale po prawie 70kkm i chyba z 6 latach no kurde bałem sie wjechac w kałuże kupiłem kolejne nowe wielosezonowe tym razem apollo - jest poprawnie z dużym zapasem
-
Rejestracje chińskich nowych aut (I-XI 2024)
u mnie na wsi czesciej widze omoda niż mg a i jeszcze jedno z tych na liscie nie widziałem pekinów 3 i 7 oraz BYDów
-
MG MG3 Promocja?
tak znam formata nie pisałem nic o prowadzeniu wectry astry ani nawet omegi taki Clarkson o tym nagrał wiecej filmów na ty rura niż tu sygerujesz obejrzeć
-
MG MG3 Promocja?
a ja se skocze do krotoskiego w #kato przyjrze sie temu cudu
-
MG MG3 Promocja?
aj ale po co ta samokrytyka ? Dobrze że @CyberKasztan_2077 ostatnio tu nie zaglada a @r1sender ma wywalone na ten kącik bo już dawno powinien ten wątek być na HejtParku o widze że sie funkcyjni pozmieniali
-
MG MG3 Promocja?
@format napisał to kilka stron wczesniej
-
Odwiedziny salonu dacia i renault
mg3 hybryda ponizej 100kpln
-
Stare Porsche Cayenne
tyle że te auta sa bardzo do siebie podobne