Zawartość dodana przez mokrii
-
Alfa Romeo Milano 2024
eklasa kosztuje tyle co superb nie wyklikałem wszystkiego w konfig SuperbL&K 2.0 TSI (280 KM) 206 kW 7-biegowa automatyczna DSG 4x4Zmień model Cena widocznej konfiguracji 265 890 zł Opcje finansowania Emisja CO2192 g/km Nowa Klasa E Limuzyna. Zmienia się razem z tobą. od269 899,99 zł badumm tsssss
-
Czajniki atakuja - czyli auta Made in China osiagnely 15% rynku w 2023.
fajny ten link taki prowadzacy do nikąd
-
Alfa Romeo Milano 2024
o klient na MG4
-
Alfa Romeo Milano 2024
o avenger/600 w wersji autolaweta nie
- Nowy Sajgonek
-
Hybrydy by Renault
heh szwagier dostał kilka dni temu arkane w wersji hybrydowej na zastepczaka bosh jakie to jest głupie auto miejsca mniej niz w clio jeździ to dziwnie lub bardzo dziwnie ( porownujac do megane 1.33) no ale dziewczynkom może sie podobać ja bym musial wziąc na tydzień do testów żeby sie przekonać
-
Chiny atakują - Baic
nie zrewolucjonizuje to jest tak kurde szpetne że ssangyong rodius zaczyna mnie sie podobać a poważnie - z boku linie płyną jak u Salvatore z przodu - tu nie ma dramatu -pomijajac grill z tyłu - co to [kurza twarz] jest - cytując klasyka (troche przesadzam ale patrz na znaczki ) wnetrze
-
Sportage V vs Formentor 190KM
jedna sugestia Forek to od zawsze jest FORESTER ty masz fermentora czy tam fetora ;]
-
Ford puma vs toyota yaris cross
najgłupsza bzdura jaka wypowiadają dziennikarzyny od 30 lat
- Tryb "cebula"
-
S-Max FHEV
nie żebym straszył
-
Pierwszy samochód
błąd zastanów sie dlaczego benzynowe w serii 1 są droższe niż diesle
-
Auto dla młodej kierowniczki.
Jeździłem w tym tygodniu i10 Dla 2 osób jest ok Mam 1.80 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Dwa dinosaury - czyli 2023 Nissan Patrol Y62 5.6l V8
Ale florydziak nie ma V8 on ma raptem R4 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Szukamy Auta, ~100kzl, max 3 lata, htb, automat
Nowa fabia jest dużo wieksza niż poprzednia Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Astra J 1.4 100KM 5B?
10l/100 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Range Rover Santa Fe?
no to sie tobie bardzo źle kojarzy bo to jest --> santa fefender
-
Hyundai i20, czyli co jak nie Dacia
Mi też się podobał dopóki nie wsiadłem do środka taniej wersji teraz mi się podoba już tylko z zewnątrz, to jest 1.0 czy 1.2? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Pickup dla rolnika
Benzyna odpada [emoji106] niedozajebania jest dizel orangutan i ska pokazywali Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Pickup dla rolnika
hilux taki z konca lat 80 poczatku 90
-
Co na stałe do auta do otwierania bram?
Jakbyś widział jak @Vadero zdejmował plastiki że skody @slawekw Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Szarańcza wróci?
Nie wróci To coś to klon najnowszego i najmniejszego jeep, tanio nie będzie Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Yaris Crossa a CHR
Tak to u mnie wygląda Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
- Yaris Crossa a CHR
-
Rewolucja za rogiem?
Tak zwana trzecia prawda auta elektryczne mają sens tylko w przypadku posiadania własnej posesji/miejsca ładowania Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka