Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

fosfor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Aż tak silny lane assist mają? i to jak auto jest w polowie obrotu? tym bardziej stawiam, że ma krzywo przyklejoną albo źle skalibrowaną kamerę. Szanuje odwagę, ja bym chyba nie jezdził autem, ktore raz na kilka k km stawia mnie bokiem bez powodu.
  2. Chyba najlatwiej by bylo, jakby ten 16 latek podarowal swoja czesc tej 18 latce i wyczysciliby papier.
  3. Ale co szarpie? ESP?
  4. Szczerze, to brzmi troche nieprawdopodobnie, szczegolnie to wyrwanie kierownicy z rak Przydałoby się jakieś nagranie, ciekawa sytuacja. Żeby tak się działo, to tam tył musiałby chyba być mocno poluzowany i moze jakoś przekoszone kamerki albo czujniki od utrzymania pasa
  5. Uważam inaczej, nie będą do końca alternatywą, bo używane popularne będą dużo tańsze niż nowe premiumy. Poza magią znaczka, dlaczego premiumy to premiumy? Ja na używki się decydowałem ponieważ auto było większe, miało mocniejszy silnik albo lepsze wyposażenie, w tej samej cenie, ale kosztem gwarancji. Teraz chińczyki deklarują spore moce, mają duże auta i sporo wyposażenia, a 5 letnie premiumy są narażone na bardzo kosztowne naprawy. Pożyjemy, zobaczymy.
  6. Dawaj adres salonu od oklejania, nie czaj się z kwiatami
  7. A jednak rynek na kilku i kilkunasto letnie premiumy jest (albo był). Trudno przy 10 latku o wartosci połowy nowej dacii mowic, że pokazuje innym na co ich stać. Za to serwis drogi. Wiec popyt na używki może mocno spaść.
  8. Znam osobiscie jeden przypadek chęci przesiadki z mocnego, nowego (no, teraz już 3 letniego) mercedesa na Omodę. Chęci, jeszcze nie popartej zakupem, bo jest problem ze sprzedażą merca. Nie dziwię się, tu jest wiele zmiennych i sam miałbym poważne obawy, zeby kupic 5 letniego premiuma, z uwagi na duże ryzyko dużych kosztów serwisu i napraw. Pooglądałem EKG i strach jest EDIT: jasne, że jest to pojedyncza obserwacja, a nie statystyka całego rynku.
  9. fosfor odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Od kiedy to faktycznie wchodzi? Mówią i piszą, że "od czerwca", ale nawet artykuły z końca maja wspominają o "konsultacjach".
  10. Klasycznie spróbowałbym Tucsona/Sportage.
  11. Zielone, niebieskie, czerwone, żółte, ale brązowe jakos nigdy mi się nie podobały. Różowe zasadniczo też. Ale nie upieram się, to czysto kwestia gustu.
  12. Nie jakoś dużo, ale troche nową koną jezdziłem i nie miałem problemu z pozycją. moze po prostu zmien auto, jak nie mozesz znaleźć wygodnej pozycji. Podłokietnik wkomponowany w tunel środkowy to też raczej norma
  13. A poza tankowaniem i ubezpieczeniem? edit: i oponami
  14. Bardzo fajny. Duż potrzebuje $ na utrzymanie? Kształt fajny, ładny wzór felgi. Zastanawia mnie co myślał pierwszy właściciel wybierajac kolor z katalogu
  15. Jak to po 5 latach to i tak końcówka/po gwarancji - może... olać?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.