Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. Koleżanki 1.5 +dsgw t-cross potrafi pokazywać średnie 8 ale ona ma bardzo nie po drodze z ekonomicznością, zadko kiedy ma szansę się zagrzać Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  2. mokrii odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    Niby ludzie są inteligentni a wciąż jeszcze tak naiwni Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  3. mokrii odpowiedział Raku na temat - Kącik 4x4
    tak
  4. papier z gazetek i zwirek dla kota
  5. mokrii odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Evgt6 +kilka dodatków czy jeszcze brakuje Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  6. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    To jakieś cvt i zapewne ma łopatki przy kierownicy Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  7. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    archaiczne skrzynie które mają 12dnrp mają co prawda 3 biegi ale także da sie je zablokowac
  8. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Każdy Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  9. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Forester Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  10. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Tak wiem z tym że nie każda automatyczna jest dokładnie w tym sensie zautomatyzowany robot to nie cvt czy skrzynia z konwerterem Ale oczywiście przyjmuje argumenty i przyznaje że się nie znam Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  11. To jest jedyny typ którego mam w ignorowanych od chyba 15 lat polecam Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  12. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Heh Czy kolega wie co to jest selesped? Czy kolega zechce nazwać to skrzynią automatyczną? DSG dct ppwrshift pdk i podobne rozwiązania to jest rozwinięcie tzw skrzyni automatycznej selesped No prościej się chyba nie da Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  13. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Ale ty masz silna psychikę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  14. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Co za bzdura Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  15. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Dct to nie to samo co DSG ale coś zupełnie innego niż power shit Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  16. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    Bardzo często tak robię Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  17. mokrii odpowiedział jakubek na temat - Motokącik
    DSG to nie jest skrzynia automatyczna to jest dwu sprzęgłowy robot, wiąże się to z tym że np nie ma efektu pełzania czyli jak jest płasko to to nie będzie jechało samo skutek zatrzymujesz na ręcznym i idziesz zamknąć bramę. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  18. Ja się wam dziwię że wciąż próbujecie z tym czymś wchodzić w polemikę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  19. Jeszcze coś o Clio - na te kilka godzin co go miałem to z 4 razy kazał mi łapy kłaść na kierownicę ja bym nawet położył tyle że nie mam dodatkowych kilka razy twierdził że z pasa zjeżdżam Swift z cvt to spalanie wyższe o litr Dzwoń po salonach i bierz to co mają Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  20. gliwickie lasy i okolica
  21. mi komputer pokazywal jakieś 10l lpg jako że noge mam lekką to jak zdawałem pokazywał juz srednie 9.7 po chyba 300km
  22. rowerzystka nie została ukarana jeszcze jakieś pytania ?
  23. no własnie prosta sytuacja a potrzebujesz wyjasnień
  24. ten którym jeździłem to był intens chyba wszystkomający w wersji jedenzerolpg i wg oferty kosztował prawie sto tysiecy rok temu tym samym jeździła żona kolegi @tasiorek
  25. Spojrzałeś na ten film ? Widać że rowerzystka przed wjazdem na drugą jezdnię jedzie ostrożnie i powoli i tak samo powoli jakby była pieszą wjeżdża gdy widzi że auto na lewym pasie już stoi - w tym czasie na prawym przejeżdża auto Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.