Zawartość dodana przez mokrii
-
1.0 TSI vs 1.5 TSI - różnice w eksploatacji w Skoda Scala
Koleżanki 1.5 +dsgw t-cross potrafi pokazywać średnie 8 ale ona ma bardzo nie po drodze z ekonomicznością, zadko kiedy ma szansę się zagrzać Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Zakup auta "na niemca"
Niby ludzie są inteligentni a wciąż jeszcze tak naiwni Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
- 4x4 w Akcji
-
Sposób na parujące szyby
papier z gazetek i zwirek dla kota
-
Kia sportage hybryda
Evgt6 +kilka dodatków czy jeszcze brakuje Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
To jakieś cvt i zapewne ma łopatki przy kierownicy Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
archaiczne skrzynie które mają 12dnrp mają co prawda 3 biegi ale także da sie je zablokowac
-
Jak użytkować DSG
Każdy Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Forester Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Tak wiem z tym że nie każda automatyczna jest dokładnie w tym sensie zautomatyzowany robot to nie cvt czy skrzynia z konwerterem Ale oczywiście przyjmuje argumenty i przyznaje że się nie znam Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych...
To jest jedyny typ którego mam w ignorowanych od chyba 15 lat polecam Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Heh Czy kolega wie co to jest selesped? Czy kolega zechce nazwać to skrzynią automatyczną? DSG dct ppwrshift pdk i podobne rozwiązania to jest rozwinięcie tzw skrzyni automatycznej selesped No prościej się chyba nie da Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Ale ty masz silna psychikę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Co za bzdura Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Dct to nie to samo co DSG ale coś zupełnie innego niż power shit Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
Bardzo często tak robię Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jak użytkować DSG
DSG to nie jest skrzynia automatyczna to jest dwu sprzęgłowy robot, wiąże się to z tym że np nie ma efektu pełzania czyli jak jest płasko to to nie będzie jechało samo skutek zatrzymujesz na ręcznym i idziesz zamknąć bramę. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych...
Ja się wam dziwię że wciąż próbujecie z tym czymś wchodzić w polemikę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowe małe dla kobiety + 2 dzieci
Jeszcze coś o Clio - na te kilka godzin co go miałem to z 4 razy kazał mi łapy kłaść na kierownicę ja bym nawet położył tyle że nie mam dodatkowych kilka razy twierdził że z pasa zjeżdżam Swift z cvt to spalanie wyższe o litr Dzwoń po salonach i bierz to co mają Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowe małe dla kobiety + 2 dzieci
gliwickie lasy i okolica
-
Nowe małe dla kobiety + 2 dzieci
mi komputer pokazywal jakieś 10l lpg jako że noge mam lekką to jak zdawałem pokazywał juz srednie 9.7 po chyba 300km
-
Ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych...
rowerzystka nie została ukarana jeszcze jakieś pytania ?
-
Ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych...
no własnie prosta sytuacja a potrzebujesz wyjasnień
-
Nowe małe dla kobiety + 2 dzieci
ten którym jeździłem to był intens chyba wszystkomający w wersji jedenzerolpg i wg oferty kosztował prawie sto tysiecy rok temu tym samym jeździła żona kolegi @tasiorek
-
Ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych...
Spojrzałeś na ten film ? Widać że rowerzystka przed wjazdem na drugą jezdnię jedzie ostrożnie i powoli i tak samo powoli jakby była pieszą wjeżdża gdy widzi że auto na lewym pasie już stoi - w tym czasie na prawym przejeżdża auto Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka