Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. może wjechać na srodkowy oczywiscie musi sie wtedy dostosować do jadącego lewym
  2. mokrii odpowiedział format na temat - Motokącik
    zajebiście ktoś do ogłoszenia wrzucił rendery no tego to jeszcze nie grali
  3. rożne są zboczenia
  4. pojedzie tylko to 1.0 w clio warkocze bardzo wqrwiajaco warkocze
  5. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    no w pl
  6. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    Ok A co z uprawnieniami ?
  7. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    pytanie jest zdeka inne nie mam na mysli czlowieka z innym obywatelstwem tylko polaka ktory rezyduje i ma status rezydenta innego kraju btw na lubelszczyźnie nie znają tego
  8. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    no własnie wydaje sie
  9. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    no własnie o to pytam co dalej ?
  10. taka czysto nieteoretyczna zagadka co w przypadku kierowcy (polaka) bedącego rezydentem GB i posiadajacego angielskie zameldowanie oraz angielską Drive license zostaje taki zatrzymany i ma powyżej 0,2 promila ? zostaje taki zatrzymany i ma powyżej 0,5 promila ?
  11. w najszerszym miejscu pewnie jakies 7m w podstawie ponad 230m piramid z kosmosu nie widać a mur tak tak se tylko
  12. mokrii odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    z tych to meganke albo opla
  13. jeden jest w posiadaniu siostry @koNik szukamy pozostałych ?
  14. oraz ze parkowac można tylko na wyznaczonych miejscach
  15. czy to jest strefa zamieszkania ?
  16. prostuj nie tutaj tylko pod filmem
  17. a hahaha niech ktoś zatrzymie tą karuzele smiechu @liwek_testowy
  18. aaaaaaaa skoda fabia ze znaczkami audi, było trzeba od razu ^^^ patrz wyzej MERCEDES
  19. co to jest A1 ?
  20. no i co z tego że nie jest tak dopasiona ? mercedes a nie plebejska skoda
  21. zerknij na ten materiał sporo sie Balkan odnosi do Zs a jak potrzebujesz wiecej to ma kilka testó innych cinczyków
  22. no tak ale gdyby superb kosztowała tyle co eklasa nikt nie kupiłby skody czy jakoś tak

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.