Skocz do zawartości

Nie działają spryskiwacze przedniej szyby


ABM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie działają spryskiwacze przedniej szyby, działa pompka i prawidłowo spryskuje tylną szybę. Co może być przyczyną takiej sytuacji? Dodam, że kilka dni temu była wymieniana przednia szyba - dostała centralnie lodem z dachu kamienicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Nie działają spryskiwacze przedniej szyby, działa pompka i prawidłowo spryskuje tylną szybę. Co

> może być przyczyną takiej sytuacji? Dodam, że kilka dni temu była wymieniana przednia szyba -

> dostała centralnie lodem z dachu kamienicy.

sprawdź czy przypadkiem w czasie montażu nie odłączono przewodów od gniazd spryskiwaczy

tu masz opis z elerna

286774918-Przechwytywanie.JPG

post-153213-14352519594592_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź czy przypadkiem w czasie montażu nie odłączono przewodów od gniazd spryskiwaczy

> tu masz opis z elerna

chyba tylko mogli nie podłaczyć wężyka z płynem. W podszybiu po fl jest jedno łączenie między dyszami i jedno z boku podszybia które prowadzi do zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba tylko mogli nie podłaczyć wężyka z płynem.

też bym to obstawiał.....sprawdź czy po przytrzymaniu dźwigni spryskiwaczy przednich przez kilka sekund nie robi się mokro pod autem....jeśli masz płyn i pompka działa to gdzieś musi wylecieć płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Skoro do mnie pytanie , to odpowiadam - moje już działają i to razem z wycieraczkami - na czym

> szczególnie mi zależało

To odpowiem - nie działają ale z racji kręcenia się wokół komina i lepszej pogody nic nie robiłem w kierunku poprawy sytuacji. W poniedziałek zadzwonię do warsztatu, który wymieniał szybę i zażądam przywrócenia auta do stanu przed wymianą przedniej szyby w ramach gwarancji - oczywiście nie będę się dopominał o zdewastowanie przedniej szyby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak tam sprawuje się Cromka? zadowolony?

Musę uporać się z nieszczelnymi klapami w kolektorze dolotowym i wymienić poduszkę silnika. Poza tym wszystko działa jak należy. Tak naprawdę to od czasu kiedy kupiłem i przejechałem ponad 30 tysięcy, to nic się nie zepsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musę uporać się z nieszczelnymi klapami w kolektorze dolotowym i wymienić poduszkę silnika. Poza

> tym wszystko działa jak należy. Tak naprawdę to od czasu kiedy kupiłem i przejechałem ponad 30

> tysięcy, to nic się nie zepsuło.

ja też przejechałem lekko ponad 30 000km i wymieniłem już sprzęgło komplet

klocki hamulcowe przód

rozrząd( w pakiecie startowym)

wszystkie filtry już 2 razy wymieniłem

poza tym całkiem sporo takich pierdółek typu wygięta ośka klamki drzwi,

łamiące się klamki wewnętrzne

odpadająca listwa ozdobna na drzwiach

zepsuta klamka zewnętrzna bagażnika

Ale i tak ogólnie uważam że auto jest niezawodne i fajnie się nim jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak tam sprawuje się Cromka? zadowolony?

Oczywiście że zadowolony , tym bardziej że chyba pierwszy raz w życiu udało mi się kupić pewne i zadbane auto w tak korzystnej cenie .

Jest co prawda jak w każdej używce parę drobiazgów do zrobienia , ale żeby w każdym aucie były tylko takie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.