Skocz do zawartości

osłona pod silnikiem Abarth urwana..pomocy!!!!!!


bziunia79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj na drodze mojej gminnej wpadłam w koleiny które zblokowały mnie konkretnie,,,,wyciągali mnie terenówką....okazało się ze oberwała się osłona pod silnikiem i nadkole prawe przednie....(nie wiem jak dodać zdjęcie )wezwałam policje i jutro czekam na rzeczoznawcę....pytanie czy mogłam cos więcej sobie uszkodzić np. cos w silniku...czy mogłam podczas próby wyjazdu uszkodzić sprzęgło(abarth 2,4)bo lekko cos mi śmierdziało czy mogły to być opony???pilnie pomocy bo nie wiem co gadac z gościem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, wczoraj na drodze mojej gminnej wpadłam w koleiny które zblokowały mnie

> konkretnie,,,,wyciągali mnie terenówką....okazało się ze oberwała się osłona pod silnikiem i

> nadkole prawe przednie....(nie wiem jak dodać zdjęcie )wezwałam policje i jutro czekam na

> rzeczoznawcę....pytanie czy mogłam cos więcej sobie uszkodzić np. cos w silniku...czy mogłam

> podczas próby wyjazdu uszkodzić sprzęgło(abarth 2,4)bo lekko cos mi śmierdziało czy mogły to

> być opony???pilnie pomocy bo nie wiem co gadac z gościem....

Twoja fotka

286837951-Zdj%EAcie0426.jpg

Sprzęgło oczywiście mogłaś przypalić jeśli trzymać go na pół sprzęgle ale i opony też mogłaś przypalić (nie wiem co dokładnie robiłaś i co się działo)

Co do uszkodzeń od spodu.

Z rzeczy które byś urwała uszkodziała to filtr powietrza, rolkę prowadzącą pasek klinowy, misę olejową (ale by była plama oleju), mocowanie osłony do pasa przedniego.

Nie przejmuj się - ściągaj osłonę środkową i omijaj kałuże do czasu zakupu nowej. jazda bez bocznych - raczej nie wskazana (po lewej osprzęt) po prawej elektryka i kości między innymi od skrzyni spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twoja fotka

> Sprzęgło oczywiście mogłaś przypalić jeśli trzymać go na pół sprzęgle ale i opony też mogłaś

> przypalić (nie wiem co dokładnie robiłaś i co się działo)

> Co do uszkodzeń od spodu.

> Z rzeczy które byś urwała uszkodziała to filtr powietrza, rolkę prowadzącą pasek klinowy, misę

> olejową (ale by była plama oleju), mocowanie osłony do pasa przedniego.

> Nie przejmuj się - ściągaj osłonę środkową i omijaj kałuże do czasu zakupu nowej. jazda bez

> bocznych - raczej nie wskazana (po lewej osprzęt) po prawej elektryka i kości między innymi od

> skrzyni

co do próby wyjazdu z kolein..to próbowałam przod-tył i tak kilka razy aż w końcu po ocenie nikłych szans odpuściłam i zgasiłam auto..po czym dalszy kawałek dojechałam do domu wiec chyba nic się nie stało....dzwoniłam już do autexu i osłona 630 słony boczne po 270 i zderzak przód wychaczony z lewej strony...wiec gmina zabuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do próby wyjazdu z kolein..to próbowałam przod-tył i tak kilka razy aż w końcu po ocenie nikłych

> szans odpuściłam i zgasiłam auto..po czym dalszy kawałek dojechałam do domu wiec chyba nic się

> nie stało....dzwoniłam już do autexu i osłona 630 słony boczne po 270 i zderzak przód

> wychaczony z lewej strony...wiec gmina zabuli

Pas przedni w takim wypadku możne też być uszkodzony (wyrwane gwintowane tuleje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomoc...

Blondynka - to widzę wink.gif

zderzak od schumachera - bardzo fajny

ubłocony i aludekiel na stalowej feldze

zenon (xenonowe światła)

Jeśli chodzi o to, że jest wyrwany zderzak z błotnika to zderzak również może być uszkodzony - może bo plastik jest elastyczny i główka śruby mogła wyskoczyć nie niszcząć - ale bez rozbiórki nic nie wiemy frown.gif

ba ja nie widzę większej szpary więc powiedz mi na co mam zwrócić uwagę na załączonym zdjęciu hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blondynka - to widzę

> zderzak od schumachera - bardzo fajny

> ubłocony i aludekiel na stalowej feldze

> zenon (xenonowe światła)

> Jeśli chodzi o to, że jest wyrwany zderzak z błotnika to zderzak również może być uszkodzony - może

> bo plastik jest elastyczny i główka śruby mogła wyskoczyć nie niszcząć - ale bez rozbiórki nic

> nie wiemy

> ba ja nie widzę większej szpary więc powiedz mi na co mam zwrócić uwagę na załączonym zdjęciu

Witam,auto stoi już w Autexie oględziny wykazały urwane oba nadkola,osłonę silnika i zderzak do malowania....niby nic więcej..problem w tym ze auto na tydzień zablokowane..chyba kupię sobie maluszka na taki racing show...on zapewne pokona tę trasę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.